Gosiewska z PIS do Polaków: Chcesz oszczędzić latem? Śpij w namiocie i jedz w lesie kanapki kawiorem

Reklama

pt., 07/15/2022 - 07:48 -- zzz

Członkowie sekty PIS doradzają Polakom jak przeżyć w trudnych czasach. Według prezydenta Dudy mamy zaciskać zęby. Morawiecki i minister Siara od klimatu doradzają, żeby ocieplać domy i zbierać chrust. Minister Świętej Inkwizycji i Edukacji Narodowej dał dobrą radę, żeby mniej jeść, a pani Gosiewska o twarzy podobnej do Kaczyńskiego napisała, żeby Polacy nocowali pod namiotem, bo jest bardzo tani, a w lesie kanapki z kawiorem smakują wybornie...

 

Węgiel coraz droższy? Wiceminister klimatu: Cały czas, za zgodą leśniczego,  można w lesie zbierać chrust Radomsko | radomszczanska.pl

 

Z cykli pis radzi: Zbieraj chrust,ociepl dom a teraz kolejna złota rada:jedz mniej i tańsze. Czyli miska ryżui do roboty! –  Minister Czarnek radzi. "Mniej jeść, to będzie taniej"Minister edukacji i nauki zdradził dziennikarzom swoje wakacyjne plany. PrzemysławCzarek przyznał, że 10 dni spędzi w podróży i sporo jego wakacyjnego budżetupochłoną wydatki na paliwo. Jaki jest sposób ministra na walkę z drożyzną? "Jeśćmniej i trochę taniej".22212428DEMOTYWATORY.PLZ cykli pis radzi: Zbieraj chrust, ociepldom a teraz kolejna złota rada: jedzmniej i tańsze. Czyli miska ryżu i doroboty!

Ostatnie dni obfitują w dobre rady członków partii rządzącej dla obywateli. Zaciśnij zęby, dociepl dom, mniej jedz. Do grona autorów dołączyła wicemarszałkini Sejmu, Małgorzata Gosiewska, która podkreśla, że nocleg pod namiotem jest bardzo tani, a w lesie kanapki z kawiorem smakują wybornie.

 

Uciekam w odludne miejsca. Urlop z rodziną i wnukami na łonie polskiej natury to są najlepsze wakacje. Trochę morza, trochę lasu, trochę nocowania pod namiotem – mówi "Super Expressowi" Małgorzata Gosiewska, "rozmarzona na myśl o swych leśnych przygodach".

Gosiewska zapozowała fotoreporterowi SE do kilku zdjęć — widać ją rozkładająca namiot, przytulającą się do drzewa. Na jednym ze zdjęć pokazano nawet, jak trzyma w dłoni kanapkę z kawiorem. Opis brzmi "Kanapka z kawiorem smakuje wybornie".

— Nie szaleję z wydatkami — przyznaje jednocześnie Gosiewska.

 

Uderzające podobieństwo Gosiewskiej do Kaczyńskiego

Co ciekawe — kawior, którym raczy się wicemarszałkini Sejmu w lesie, jest najprawdopodobniej... rosyjski. W takich właśnie puszkach — zielonych z czerwoną obwolutą — sprzedawany jest najczęściej "kawior z łososia" wyprodukowany w Rosji. Na opakowaniu dokładnie widać zresztą dużą rosyjską literę "л" - rozpoczynającą słowo "Лососевая". W czasie gdy miliony Polaków bojkotują produkty z Rosji, jest to zachowanie dość ekstrawaganckie.

screen ze strony SE.pl

Takim zdjęciem z kanapką z kawiorem z łososia (najprawdopodobniej rosyjskim) pochwaliła się w "Super Expressie" Małgorzata Gosiewska z PiS SE.pl

Poniżej natomiast prezentujemy puszkę wicemarszałek Gosiewskiej z innej strony:

 

Konsumowanie rosyjskich produktów wygląda szczególnie dziwnie w przypadku Gosiewskiej, podkreślającej zaangażowanie w pomoc Polakom na Wschodzie i deklarującej nieufność wobec Rosji. Zdjęcie puszki kawioru w lepszej rozdzielczości znajdziecie na stronie SE.pl.

– Jesteśmy w trudnej sytuacji i świadomość, że za naszą granicą jest wojna, gdzie nie można mówić o wakacjach, determinuje nasze działania. Dla mnie to będzie krótki oddech. W takich zagrożeniach trzeba celebrować każdą chwilę, jaką możemy spędzić z najbliższymi – podsumowuje Gosiewska dziennikarzom "SE" swój leśny wypad.

Jej kanapki z kawiorem są już szeroko komentowane w mediach społecznościowych. Internauci zżymają się na jej dobre rady, wpisujące się w niefortunną narrację polityków PiS — zaciskanie zębów prezydenta Dudy, docieplanie domów przed nadchodzącą zimą Morawieckiego czy ministra Czarnka, który deklaruje, że będzie mniej jadł.

Dariusz Szczotkowski (@DSzczotkowski) / Twitter

 

Nadludzie z PIS wolą nie oszczędzać i haratają w golfa

Radna PiS pojechała grubo i opublikowała zdjęcie z pola golfowego. "Haratacie w pospolitą gałę?", "jestem elitą"

Radna sejmiku województwa zachodniopomorskiego Małgorzata Jacyna-Witt, jednocześnie szefowa klubu PiS w tym sejmiku, pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciem z pola golfowego. Wspomniała przy tym o politykach Platformy Obywatelskiej, pytając, czy "haratają w gałę". Weszła przy tym w polemikę z publicystami i internautami, określając piłkę nożną jako "pospolity" sport i twierdząc, że ona sama "jest elitą". 

 

Małgorzata Jacyna-Witt ogłasza się "elitą". Seria wpisów radnej PiS - TVN24

 

Autor: 
zzz
Źródło: 

plportal.pl

Polub Plportal.pl:

Reklama