Ustawa o zakazie zgromadzeń zwolenników UPA i Bandery. Zakaz Używania symboli Banderowskich

Reklama

pon., 07/17/2017 - 07:45 -- zzz

My Naród Polski, który w swojej tragicznej historii wycierpiał bardzo wiele, pomimo najszczerszych chęci życiu w pokoju, zgodzie, a także poszanowaniu wartości Narodowych własnych oraz innych Narodów jesteśmy zaniepokojeni iż rząd Ukraiński podjął odbudowę narodu Ukraińskiego na wartościach Banderowskich.

 

Jesteśmy przerażeni skalą promowania bandery oraz UPA na Ukrainie. Rozumiemy że każdy naród potrzebuje własnych bohaterów, lecz promowanie oprawców, bandytów, morderców 120 tyś Polaków bezbronnych mężczyzn, kobiet, a szczególnie nikomu nic nie winnych dzieci nie może przejść obok nas obojętnie.

My Polski Naród domagamy się głośno USTAWY która, zablokuje możliwość promowania ludzi, choć ciężko nazwać ich ludźmi poprzez rzeczy których dokonali oraz wartości jakimi się kierowali. Jednocześnie Ustawa to hołd i pamięć o Ofiarach Ludobójstwa, które zostało dokonane na ogromną skalę.

Patrząc na sposoby mordu nie możemy pogodzić się że osoby czczące oprawców, którzy zachowali się poniżej godności i sumienia oraz braku jakiegokolwiek człowieczeństwa urządzają w Naszym Kraju marsze „Bohaterom Ukrainy” jak to miało miejsce w 26 czerwca 2016 w Przemyślu, gdzie można było usłyszeć ze strony Ukraińców "Jeszcze Polska nie zginęła, ale musi zginąć!". Za takie hasła oraz promowania morderców żądamy kary więzień, oraz wprowadzenie dożywotniego zakazu wjazdu na teren POLSKI.

 

Petycja ta jest naszym głosem, głosem Narodu Polskiego do Polskich Władz na różnych szczeblach władzy, ponad podziałami partyjnymi o głos rozsądku i sumienia. O pamięć tysięcy rodaków i poszanowania jakże tragicznego ich losu. Strachu, który im towarzyszył w tym czasie o siebie i najbliższych. Cierpieniu i poczuciu bezradności na widok mordowanych własnych dzieci. Gwałconych kobiet, żon, matek, córek.... Mamy nadzieje że tak jak nasi przodkowie stali odważnie w obronie swojej Ojczyzny tak i teraz Władza Polska, będzie w końcu bronić tych których bronić powinna i nie ulegać naciskom Rządu Ukraińskiego pod żadnym pozorem.

Autor: 
---
Źródło: 

petitiongo

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.

Reklama