BĘDZIE PROTEST PRZEDSIĘBIORCÓW POD SIEDZIBĄ PIS ZA MORDOWANIE GOSPODARKI POD POZOREM PANDEMII

Reklama

czw., 11/05/2020 - 06:55 -- zzz

Mamy DOŚĆ! Już w piątek protest "Otworzyć gospodarkę, zamknąć rząd PiS"!

Wszyscy spotykamy się o godzinie 19:00 pod siedzibą partii rządzącej na Nowogrodzkiej. Pokażmy skompromitowanej władzy co sądzimy o ich skandalicznych, antypolskich działaniach!

 

Czas apeli i wezwań już się skończył. Oni nie chcą słuchać. Lekceważą wszystkich dookoła i od miesięcy dewastują nasze życie społeczno-gospodarcze. Mamy do czynienia z całą spiralą absurdalnych, bezsensownych i szkodliwych decyzji - od pierwszego lockdownu, braku przygotowania ochrony zdrowia, marnotrawstwa milionów złotych na aferalne przetargi z respiratorami-widmo i maseczkami, aż po drugi lockdown i ostateczne dobijanie polskiej gospodarki. Cierpią wszyscy - polscy przedsiębiorcy, którym grozi bankructwo, pracownicy, którym grożą zwolnienia lub obniżki pensji, zwykli obywatele, którzy wierzyli słowom rządzących, że wszystko jest pod kontrolą.

Władza zachowuje się jak grupa szaleńców, która punktowo niszczy naszą gospodarkę. Do tego czują się bezkarni, na każdym kroku pokazując swoją butę i arogancję. A teraz jeszcze grożą nam w najbliższych dniach całkowitym lockdownem i "narodową kwarantanną". Muszą zobaczyć nasz stanowczy sprzeciw, w innym wypadku doprowadzą całą Polskę do katastrofy.

Bądźmy na proteście wszyscy, ponad wszelkimi podziałami! Wszyscy obywatele, wszystkie poszkodowane branże. Tu chodzi o przyszłość całej polskiej gospodarki, o przyszłość nas wszystkich. Albo usłyszą NIE, albo zrobią z nami co zechcą. Musimy być zmobilizowani i zjednoczeni w jednym celu:

#OdwołaćPiS

#ZatrzymaćLockdown

#UratowaćGospodarkę

Ten rząd zawiódł na całej linii i już nigdy nie powinien sprawować władzy. Pokażmy im to już w piątek wieczorem z całą mocą! Dołączcie do wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/799151317573486

UDOSTĘPNIAJCIE wiadomość o proteście i zapraszajcie znajomych! #NaprzódPolsko

 

 

 

Autor: 
zzz
Źródło: 

facebook

Polub Plportal.pl:

Reklama