CENZURA NA YouTube. ZABLOKOWALI PRAWICOWY KANAŁ WRealu24

Reklama

śr., 12/27/2017 - 09:30 -- zzz

Prawicowy kanał WRealu24 mający prawie 100 tysięcy subskrypcji został zablokowany na 3 miesiące. Zablokowano możliwość nadawania live, czyli główny content kanału. Nastąpiło to w trakcie emisji na żywo w dniu 22.12.2017 roku. Administratorzy nie poddają się i otworzyli nowy kanał pod nazwą:

 

                                                                                                 https://www.wrealu24.tv

 

Skierowali również apel i zwrócili się z prośbą do polskich władz, mediów i ludzi dobrej woli w sprawie cenzury w sieci. 

 

 

Marcin Rola twierdzi, że lewacka cenzura administratorów YouTube tylko ich wzmocni. "Dalej będziemy mówić o patologii lewicy, będziemy piętnować otaczające zło, dalej będziemy mówić o patologii islamu, zapaści Unii Europejskiej. Nie Boimy się. Będziemy mówić prawdę. Nie nakarmicie się naszym strachem. Robimy to dla naszych widzów w poczuciu misji. Dziękujemy Wam za wpłaty. To dzięki Wam istniejmy. Nie poddamy się!"

"Blokada nastąpiła przed chrześcijańskimi świętami Bożego Narodzenia. Jest to cios w Nas Chrześcijan. Jest to uderzenie w Polskę. W polską patriotyczną telewizję. Nie możemy pozwolić na to, żeby obca korporacja, która czerpie z nas zyski, będzie nam mówiła, co mamy nagrywać, w jaki sposób, w co wierzyć i jak myśleć. Musimy walczyć z cenzurą w sieci".

"Prosimy polski rząd o pomoc, bo sami sobie nie poradzimy z wielkimi zachodnimi korporacjami. Polski rząd może zrobić to ustawą. Skoro zarabiają na Polakach, to mają stosować się do polskiego prawa. Nie możemy sobie pozwolić na cenzurę, na łamanie polskiego prawa. Nie możemy sobie pozwolić na łamanie wolności słowa. Nie zgadzamy się na to!"

Apelujemy również do polskich mediów: nagłośnijcie tą sprawę!

Autor: 
Z.B.
Źródło: 

plportal.pl

video: 
Polub Plportal.pl:

Reklama