KWAS MASŁOWY W SIEDZIBIE POZNAŃSKIEGO SANEPIDU. POZNANIACY WALCZĄ Z PIS - OWSKIM BEZPRAWIEM

Reklama

sob., 02/13/2021 - 09:49 -- zzz

Poznaniacy i Wielkopolanie to cierpli pracowici ludzie, a przede wszystkim są odporni na PIS-owską propagandę. Warto przypomnieć wygraną wojnę gospodarczą z Prusami w czasach zaborów, a potem zbrojne powstanie przeciw Niemcom. Dla Wielkopolan autorytetem do naśladowania jest Hipolit Cegielski - przedsiębiorca - wielki patriota - orędownik pracy u podstaw, któremu postawiono pomnik na Placu Wiosny Ludów.

Znalezione obrazy dla zapytania: pomnik cegielskiego
Hipolit Cegielski. Poznań - Plac Wiosny Ludów

PIS-owska polityka skierowana przeciwko przedsiębiorcom nie znajduje posłuchu w Poznaniu. W czwartek na budynku ZUS-u zawisł baner z Kaczyńskim z napisem ***** ***, a w piątek w budynku sanepidu rozlano śmierdzącą substancję - kwas masłowy.

ZUS - Poznań ul. Dąbrowskiego

W budynku przy ulicy Gronowej ma swoją siedzibę poznański sanepid. Do podobnej interwencji doszło tu 18 stycznia. Wówczas także ktoś rozlał w obiekcie kwas masłowy.


Straż pożarna - Poznań, ulica Gronowa - siedziba sanepidu

Poznańscy przedsiębiorcy otwierają swoje biznesy mimo rządowego zakazu wydanego na postawie rozporządzenia, które jest bezprawne i nie może stanowić źródła prawa.

Na Facebooku powstało specjalne wydarzenie dotyczące tzw. pospolitego ruszenia przedsiębiorców. Organizacja apeluje nie tylko do lokali gastronomicznych w Poznaniu, ale też do innych pokrzywdzonych branży: hotelarzy, branży fitness, branży beauty, artystów, sektora eventowego, sklepów wielobranżowych o pełną mobilizację. W akcji #otwieraMy i ogłaszamy #poznanskieveto - poinformowała Poznańska Izba Gastronomiczna.

Przeciwko przedsiębiorcom rząd wytoczył ciężkie działa. Zbigniew Ziobro wystosował specjalne pismo do podległych mu prokuratorów, aby przedsiębiorcom stawiać zarzuty karne za naruszenie rozporządzeń, które stricte są bezprawne. Natomiast rząd wydał dyrektywę dla KAS i sanepidu. Celem są przedsiębiorcy, którzy otworzą swoje biznesy. W protokołach decyzji sanepidu można przeczytać absurdalne uzasadnienie kontroli: "goście jedli bez maseczek, co "lekceważyło wysiłki Państwa Polskiego”.

Przedsiębiorcom puszczają nerwy i można spodziewać się eskalacji działań przeciwko organom państwowym, które dają się wykorzystywać, jako zbrojne ramię PIS-u do walki z przedsiębiorcami. Rosnące podatki, ograniczenie swobód obywatelskich i wolności gospodarczych, a także chaos rządowych bezprawnych rozporządzeń potęguje niechęć i osłabia zaufanie do instytucji państwowych. Organy i instytucje państwowe zostały upolitycznione i są wprost ukierunkowane przeciwko społeczeństwu, a to już dyktatura. Miejmy nadzieję, że w przyszłości decydenci i ich żarliwi pomocnicy łamiący Konstytucję zostaną sprawiedliwie osądzeni.

Autor: 
zzz
Źródło: 

plportal.pl

Polub Plportal.pl:

Reklama