KACZYŃSKI Z MORAWIECKIM PRZY POMOCY "ZOMOWCÓW" URZĄDZAJĄ ŁAPANKI NA STRAJUKJĄCYCH PRZEDSIĘBIORCÓW

Reklama

pt., 05/08/2020 - 16:54 -- zzz

- Dziś jesteśmy wszyscy z polskimi przedsiębiorcami. Wczoraj w nocy brutalnie spacyfikowano protest ludzi, którzy walczą o swoją godność. Wczoraj w nocy zamiast tarczy antykryzysowej państwo PiS użyło pałki przeciwko ludziom, którzy walczą o swoich pracowników. Walczą o to, by utrzymać miejsca pracy. Walczą o dorobek życia - mówi Borys Budka, szef Platformy Obywatelskiej, na konferencji liderów KO.

Rząd PIS od samego początku nie liczył się z przedsiębiorcami. Po przejęciu władzy PIS wprowadził bolszewickie prawo, gdzie przedsiębiorcy stali się zwierzyną łowną, a za każde wykroczenie karani są wielomilionowymi karami z pozbawieniem wolności włącznie. 

Przykład opresyjności władzy doświadczyli strajkujący przedsiębiorcy, kiedy policja skuła kajdankami pikietujących i wywiozła ich do warszawskich aresztów. Tego rodzaju środki przymusu bezpośredniego żaden rząd jeszcze nigdy nie zastosował do żadnej grupy społecznej. Przedsiębiorcy, którzy utrzymują 40 milionowy naród są wyjątkiem?

Według logiki PIS przedsiębiorcy to galernicy, którzy pod groźbą więzienia, konfiskaty mienia, mają harować na obietnice wyborcze PIS - czyli kolejne trzynastki, czternastki i piętnastki. 

Warszawa: Strajk przedsiębiorców, utrudnienia w centrum [zdjęcia ...

Przedsiębiorcy nie są przestępcami

Warto przywołać słowa Grzegorza Brauna, który powiedział, że "PIS-owcy to grupa przestępcza, a jej członkowie powinni stanąć przed Trybunałem Stanu. Władzę Prawa i Sprawiedliwości należy obalić, bo działa na szkodę Polaków. PIS pod pozorem walki z koronawirusem wprowadził dyktaturę. Szumowski i Morawiecki, to ludzie niebezpieczni dla życia, zdrowia i majątku Polaków. PIS zabrał Polakom wolność osobistą, gospodarczą i internował w domowej kwarantannie".

Przedsiębiorcy nie poddają się i będą dalej pikietować, a przede wszystkim mają asa w rękawie: w ramach nieposłuszeństwa społecznego, kilkaset tysięcy przedsiębiorców może zawiesić płacenie podatków i ZUS.

Jako organizacja nacisku społecznego mogą to zrobić bez konsekwencji karnych.

Brutalny atak policji

Policja brutalnie zaatakowała demonstrujących przedsiębiorców, ale w porę pojawił się poseł Konfederacji Grzegorz Braun, który wezwał policję do nienaruszania nietykalności osobistej, mimo to policja przypuszczała bezprawne ataki. 

 

Pacyfikacja przedsiębiorców przez policję 

Policja pacyfikująca przedsiębiorców nie miała identyfikatorów, co sugeruje, że policjanci mieli odgórne przyzwolenie do brutalnej rozprawy z przedsiębiorcami.

Policjanci mają obowiązek noszenia widocznych identyfikatorów:
- nad lewą kieszonką pierwsza litera imienia i pełne nazwisko,
- nad prawą numer indywidualny

ZdjęcieZdjęcie

ZdjęcieZdjęcie

 

Autor: 
zzz
Źródło: 

plportal.pl

video: 
Polub Plportal.pl:

Reklama