Przełom ws. Jedwabnego po 20. latach! IPN opublikował raport prof. Koli z ekshumacji w Jedwabnem

Reklama

pt., 05/28/2021 - 06:55 -- zzz

We wtorek 25 maja 2021 r. Naczelnik Oddziałowej Komisji Ścigania Zbrodni Przeciwko Narodowi Polskiemu IPN w Gdańsku, w oparciu o prawomocny wyrok Naczelnego Sądu Administracyjnego w Warszawie z 28 kwietnia br. sygn. akt III OSK 865/21 (wcześniej I OSK 306/19) oraz o prawomocny wyrok Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Białymstoku z dnia 11 października 2018 r., sygn. akt II SAB/Bk 87/18, gdzie obie te sprawy były zainicjowane i przeprowadzone przez mecenasa Jarosława Litwina (https://kancelaria-litwin.pl/), prowadzącego Kancelarię Radcy Prawnego w Oławie, rozpoczął systematyczne przesyłanie zainteresowanym osobom ukrywanego przez lata przez prokuratora Ignatiewa przed opinią publiczną raportu prof. Koli z ekshumacji w Jedwabnem. Informujemy o tym jako pierwsi w Polsce.

"Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć" George Orwell
Prosimy o rozważenie wsparcia naszego portalu. W obecnej sytuacji utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 2800 zł.

Jednym z odbiorców raportu został Pan Poseł Grzegorz Braun, który 10 maja br. zorganizował w Sejmie zignorowaną przez media głównego nurtu konferencję z udziałem mec. Jarosława Litwina oraz dr. Tomasza Sommera, historyka i redaktora naczelnego tygodnia Najwyższy Czas!, pt. Przełom w sprawie Jedwabnego, której przedmiotem było ogłoszenie wyroku NSA oraz zapowiedź ostatecznej walki o ujawnienie przed polskim społeczeństwem oraz całym światem prawdziwego przebiegu incydentu w stodole w Jedwabnem, który do dzisiaj wykorzystują międzynarodowe środowiska żydowskie.

 

 

Autor: 
zzz
Źródło: 

pantarhei24.com

video: 
Polub Plportal.pl:

Reklama