"Wkurzeni Przedsiębiorcy" organizują STRAJK GENERALNY

Reklama

wt., 04/28/2020 - 08:05 -- zzz

"Wkurzeni Przedsiębiorcy" to grupa na Facebooku, której celem jest wywarcie realnego wpływu przedsiębiorców na życie polityczno-gospodarcze. Grupa powstała niedawno i w kilka tygodni zyskała kilanaście tys. członków i z każdym dniem rośnie.

 

"Wkurzeni Przedsiębiorcy" ujawniają patologię populistycznego rządu, który odszedł od zasad wolnego rynku, a przy okazji wprowadził reżim dla przedsiębiorców.

"Wkurzeni Przedsiębiorcy" organizują STRAJK GENERALNY, bo rząd robi sobie jaja z gospodarki. Odmroził lasy i boiska. Żądamy poszanowanie dla wolności obywatelskich i uczciwego informowania o faktycznie znikomym zagrożeniu Covid i gigantycznym zagrożeniu ze strony biedy i bankructw.

Szykujemy się do strajku generalnego

Domagamy się też poszanowania demokracji przez media i rzetelnego informowania o wydarzeniach, a nie takich ustawek i kłamstw jak w wydaniu Newsweek Polska.

DLATEGO NIE CHCEMY IŚĆ DROGĄ KODu I NIE BĘDZIEMY WSPÓŁPRACOWAĆ Z ŻADNYMI POLITYKAMI ANI Z MEDIAMI, KTÓRE SĄ NA USŁUGACH PARTII POLITYCZNYCH.
Szukamy kontaktów do wszystkich organizacji, które już teraz protestują - do pograniczników, do rybaków, a także do tych, które chcą zacząć protestować.
Zapraszamy nie tylko przedsiębiorców. Wszystkich obywateli, którzy mają dość zwolnień i obniżek pensji, którzy mają dość gospodarki sterowanej ręcznie przez rząd, którzy pragną wolności, także od pandemii strachu.


Chcemy, żeby stanęła cała Polska, a 8 maja zakończymy strajk ogólnopolską demonstracją w Warszawie.
Każdy protestuje teraz osobno - czas połączyć i zrobić to razem w jednym czasie. To ma być strajk polityczny, bo przed nami wybory, a to jedyny okres, kiedy PISowi jeszcze na czym zależy i troszczy się o wynik wyborów.
Domagamy się natychmiastowego zniesienia wszelkich ograniczeń gospodarczych i wolności obywatelskich.

Autor: 
zzz
Źródło: 

plportal.pl

Polub Plportal.pl:

Reklama