RZĄD NA HAJU. PIS ZORGANIZOWANA GRUPA PRZESTĘPCZA POD OSŁONĄ NOCY ZAMYKA GALERIE

Reklama

sob., 11/07/2020 - 08:20 -- zzz

Myślicie, że macie zły dzień? Wyobraźcie sobie, że przedsiębiorcy, którzy smacznie spali, bo rano trzeba wstać do pracy, dowiadują się o wschodzie słońca, że żywność i lekarstwa na wyspach handlowych i w galeriach nie będzie sprzedawana, bo rząd na haju w nocy wywrócił stół i zmienił prawo.

Zapewne cały towar pójdzie do utylizacji, ale co tam dla bolszewików z PIS, którzy nigdy nie skalali się uczciwą pracą. Zdecydowana większość PIS-owców, to pasożyty społeczne, którzy całe swoje życie przepracowali na państwowym garnuszku.

Na środowej konferencji Morawiecki mówił, że sklepy z żywnością i lekami będą mogły być otwarte, a tu nagle 4 godziny przed północą wjeżdża rozporządzenie, które zakazuje wszelakiego handlu i działalności usługowej na wyspach handlowych.

Mamy rząd na haju

Uczciwi obywatele w nocy śpią, tymczasem PIS - Zorganizowana Grupa Przestępcza, pod osłona nocy uchwala ustawy, wydaje rozporządzenia, które nie tylko godzą w polską gospodarkę, ale wbrew Konstytucji ograniczają wolność gospodarczą i prawa obywatelskie.

Kościoły nadal otwarte, bo jak twierdzi Morawiecki są wysokie i duże gabarytowo

Dlaczego kościoły są otwarte, a zamyka się siłownie, baseny i sklepy w galeriach handlowych? Zdaniem premiera Mateusza Morawieckiego, wynika to z tego, że w kościołach nie było ognisk wirusa. Same świątynie są też wysokie i "duże gabarytowo".

Autor: 
zzz
Źródło: 

plportal.pl

Polub Plportal.pl:

Reklama