BEATA SZYDŁO NICZYM JOANNA D`ARC. JEJ PRZEMÓWIENIE OBEJRZAŁO JUŻ MILIONY INTERNAUTÓW

Reklama

sob., 05/27/2017 - 13:58 -- zzz

Beata Szydło niczym Joanna D`arc poruszyła serca i umysły świata zachodniego. W końcu internauci usłyszeli to, czego nigdy nie usłyszą od zachodnich przywódców Unii Europejskiej. Genialne przemówienie w polskim Sejmie bije rekordy popularności i jest cytowane przez niemal wszystkie telewizje: „Europo? Powstań z kolan i obudź się z letargu!”

 

 

 

 Jeszcze nie dawno jaśnie oświeceni przywódcy Unii Europejski ze szpicą w roli Donalda Tuska grozili Polsce, że jeśli nie przyjmie uchodźców poniesie poważne konsekwencje. Nasi nowocześni politycy od Schetyny po Ryszarda Petru wielokrotnie interweniowali w Parlamencie Europejskim, aby Polskę ukarać odebraniem dotacji, pozbawić prawa głosu, a nawet wyrzucić z Unii Europejskiej. Każdemu, kto inaczej myślał przyszywano łatkę ksenofoba, islamofoba i rasisty.

Grzegorz Schetyna niczym Lech Wałęsa udzielał pokrętnych odpowiedzi. Zagadnięty przez dziennikarza TVP stwierdził, że PO jest przeciwna przyjmowaniu uchodźców, jednak później zdementował swoją wypowiedź:

Miałem zapalenie ucha. "Nie jest łatwo odpowiadać hasłami na trudne, zasadnicze pytania".

 

Na nic zdały się tłumaczenia, że Polska nikogo nie będzie zmuszała do pobytu na swoim terytorium. W ostatnich kilku latach w Polsce zamieszkało około 100 tysięcy Czeczenów i ponad milion Ukraińców. Natomiast ci uchodźcy, którzy przyjechali do Polski z Syrii lub Afryki, po kilku dniach uciekli do Niemiec.  

Polska pomagała i pomaga uchodźcom, ale w inny sposób  – wysyłając pomoc bezpośrednio do Syrii i innych krajów ogarniętych wojną.

 Jednak dla elity europejskiej oraz obecnej opozycji to było zbyt mało i przekonywali, że Polskę może wybawić tylko liczba 7-10 tysięcy uchodźców. Kiedy wysłannik rządu wybrał się do Włoch, aby przyjrzeć się potencjalnym uchodźcom, okazało się, że trudno w ogóle ustalić ich tożsamość, a niektórzy posługiwali się kilkoma paszportami.

Reasumując, Włosi chcieli Polsce wcisnąć podejrzany element – lub mówiąc wprost  - potencjalnych terrorystów!

 

Ciosem dla polityki otwartych drzwi był zamach terrorystyczny w Manchesterze dokonany przez muzułmanina, w którym zginęło 22 osoby, a kilkadziesiąt zostało rannych.

 

Po zamachu terrorystycznym premier Beaty wygłosiła mocne przemówienie. Dobitny apel został skierowany do unijnych włodarzy, który obecnie podbija świat. To wystąpienie obejrzało miliony osób, które gratulują polskiemu rządowi za zdecydowaną postawę w stosunku do kryzysu migracyjnego.

 

Premier Polski z mównicy sejmowej w wybitnie zdecydowany sposób apeluje do Unii Europejskiej o zmianę zgubnej polityki migracyjnej. 

Beata Szydło zaznaczyła, że Polska nie będzie uczestniczyć w "szaleństwie Brukselskich elit". -I mam odwagę zadać elitom politycznym w Europie pytanie: dokąd zmierzacie? Dokąd zmierzasz, Europo? Powstań z kolan i obudź się z letargu, bo w przeciwnym razie codziennie będziesz opłakiwała swoje dzieci – mówiła.

W emocjonalny sposób odniosła się do bezpieczeństwa polskich dzieci i przyszłości kraju - Nie dopuścimy do tego, żeby polskie dzieci nie mogły bezpiecznie pójść do klubu, do szkoły czy na plac zabaw. Nigdy się na to nie zgodzimy – mówiła premier.

 

Niestety, głos Baty Szydło zadziałał wyłącznie na internautów w wielu krajach Europy i świata, ale zupełnie nie przekonał przywódców Unii Europejskiej. Reprezentanci państw europejskich, jak lunatycy we mgle po każdym zamachu terrorystycznym malują serduszka na chodnikach i nadal z uporem maniaka twierdzą, że zbrodnia w Manchesterze to był tylko niewinny incydent, a Europejczycy w ogóle nie mają powodów do niepokoju i jak zaklęci nadal podtrzymują groźby: Polska musi przyjąć uchodźców!

 

GotoweSpolki.pl

 

Autor: 
Z.B.
Źródło: 

PL PORTAL PL

video: 
Polub Plportal.pl:

Reklama