Gdzie jest generał Petru?

Reklama

pon., 01/02/2017 - 17:05 -- zzz

Wszystko wskazuje na to, że liderzy Nowoczesnej zrobili sobie przerwę w okupacji Sejmu.

Ryszard Petru, lider Nowoczesnej zostawił żonę z dwójką dzieci i razem partyjną koleżanką, Joanną Schmidt, która zostawiła męża, ale z trójką dzieci – polecieli na Maderę „załatwiać partyjne interesy”.

 W Internecie huczy. Para została przyłapana podczas lotu na wakacje do Portugalii. Ryszard Petru był w towarzystwie partyjnej koleżanki Joanny Schmidt.

Kim jest posłanka zapatrzona w lidera?

Joanna Schmidt ma 38 lat i męża, z którym ma trójkę dzieci. To posłanka na Sejm RP VIII kadencji, wiceprzewodnicząca klubu parlamentarnego. Nowoczesna, ekonomistka, menedżer edukacji. Pełni funkcję wiceprzewodniczącej partii oraz klubu parlamentarnego Nowoczesna i należy do Parlamentarnej Grupy Kobiet oraz Komisji Edukacji, Nauki i Młodzieży.

W życiu kieruje się sprawdzoną zasadą, „że pełne zaangażowanie i uczciwość w działaniu determinują sukces!”. Do jej hobby należy narciarstwo alpejskie, bieganie, gra na akordeonie. Z zamiłowaniem kibicuje swoim dzieciom na turniejach tenisowych. Jest matką dwóch córek Ani (13 lat) i Agatki (10 lat) oraz syna Adasia (7 lat).

Joanna Schmidt posiada duże „doświadczenie”, które właśnie docenia na Maderze Ryszard Petru. Podczas wielu działań partyjnych można było zobaczyć, że zawsze znajdowali się niedaleko siebie….

Dziennikarze próbowali dowiedzieć się, czy to prawda, że lider Nowoczesnej nie protestuje w Sejmie, tylko podróżuje na drugi koniec Europy. Po kilku godzinach sprawę wyjaśniła Katarzyna Lubnauer. Okazało się, że Ryszard Petru wraz z wiceprzewodniczącą Schmidt przebywa za granicą "w celach partyjnych".

Natomiast sam zainteresowany napisał w SMS-ie do dziennikarza RMF FM:
"Były ustalone dyżury. Ja byłem w wigilię" 

Internauci z niecierpliwością czekają na powrót pary z Madery i prześcigają się w spekulacjach, czy nalotnisku zostanie pobity rekord ilości dziennikarzy.

Źródło:

https://www.youtube.com/watch?v=UTP0ehEoHdA

PL PORTAL PL

Z.B.

Polub Plportal.pl:

Komentarze

Wysłane przez zzz w
Ryszard P jest tylko posłem służb specjalnych umiejscowionych w Grupie KGHM oraz Europejskim Centrum Odszkodowań S.A Nie przypadkowa i nie pierwsza była to podróż Ryśka niby na urlop. Nic podobnego on wywozi miliony euro do rajów podatkowych wykorzystując do tego swój paszport dyplomatyczny i towarzystwo kobiety dla niepoznaki.W ostatnim czasie za swoje dokonania (a trochę ich jest) dostał nowiutkie, białe BMW, które niestety już nieco rozbił. Ogromne zasługi ma nasz Rysie w EuCO S.A a to dlatego, że wprowadził ją na giełdę, co bardzo długo było niemożliwe. Rysiek lubi Wrocław i dlatego w każdy poniedziałek lata do tego pięknego miasta by prosto z lotniska pojechać do Legnicy? Gdzie? Do EuCO i pewnej pani mecenas. Za przedostatnią wywózkę dostał wspomniane BMW. Bardzo dziwną przypadłością jest działalność firm z grupy KGHM-u same EuCO wynajmuje od giganta nieruchomości a część szczęśliwych pracowników GRUPY otrzymuje premie uznaniowe (766 osób) które każdego miesiąca różnymi kanałami są darowywane komu? pewnej partii politycznej....i znowu Rysiek leci... Prezes EuCo też lubi raje podatkowe ale nie czas o tym pisać zresztą ta publikacja celowo jest tak ogólnikowa bo postanowiłem sprawą zainteresować ABW. Pan Prezes EuCO ma podobne zamiłowania do moich bardzo lubi markę Ferrari i najprawdopodobniej dlatego kupił sobie najtańszy model czyli Californię-niby nic ale czas jakiś temu policjanci zatrzymali do kontroli pięknego konia i zdumieni patrzyli, że za kierownicą nie siedzi Prezes firmy zajmującej się odzyskiwaniem odszkodowań tylko Prezes Zarządu PZU S.A czyli największy oponent biznesowy EuCO.... Proszę Państwa tylko dla dobra Polski nie mogę napisać więcej ale zdaje się, że czas nas tylko dzieli aby to co nowoczesne przeszło do staroci...

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.

Reklama