Gdzie jest generał Petru?

Reklama

pon., 01/02/2017 - 17:05 -- zzz

Wszystko wskazuje na to, że liderzy Nowoczesnej zrobili sobie przerwę w okupacji Sejmu.

Ryszard Petru, lider Nowoczesnej zostawił żonę z dwójką dzieci i razem partyjną koleżanką, Joanną Schmidt, która zostawiła męża, ale z trójką dzieci – polecieli na Maderę „załatwiać partyjne interesy”.

 W Internecie huczy. Para została przyłapana podczas lotu na wakacje do Portugalii. Ryszard Petru był w towarzystwie partyjnej koleżanki Joanny Schmidt.

Kim jest posłanka zapatrzona w lidera?

Joanna Schmidt ma 38 lat i męża, z którym ma trójkę dzieci. To posłanka na Sejm RP VIII kadencji, wiceprzewodnicząca klubu parlamentarnego. Nowoczesna, ekonomistka, menedżer edukacji. Pełni funkcję wiceprzewodniczącej partii oraz klubu parlamentarnego Nowoczesna i należy do Parlamentarnej Grupy Kobiet oraz Komisji Edukacji, Nauki i Młodzieży.

W życiu kieruje się sprawdzoną zasadą, „że pełne zaangażowanie i uczciwość w działaniu determinują sukces!”. Do jej hobby należy narciarstwo alpejskie, bieganie, gra na akordeonie. Z zamiłowaniem kibicuje swoim dzieciom na turniejach tenisowych. Jest matką dwóch córek Ani (13 lat) i Agatki (10 lat) oraz syna Adasia (7 lat).

Joanna Schmidt posiada duże „doświadczenie”, które właśnie docenia na Maderze Ryszard Petru. Podczas wielu działań partyjnych można było zobaczyć, że zawsze znajdowali się niedaleko siebie….

Dziennikarze próbowali dowiedzieć się, czy to prawda, że lider Nowoczesnej nie protestuje w Sejmie, tylko podróżuje na drugi koniec Europy. Po kilku godzinach sprawę wyjaśniła Katarzyna Lubnauer. Okazało się, że Ryszard Petru wraz z wiceprzewodniczącą Schmidt przebywa za granicą "w celach partyjnych".

Natomiast sam zainteresowany napisał w SMS-ie do dziennikarza RMF FM:
"Były ustalone dyżury. Ja byłem w wigilię" 

Internauci z niecierpliwością czekają na powrót pary z Madery i prześcigają się w spekulacjach, czy nalotnisku zostanie pobity rekord ilości dziennikarzy.

Źródło:

https://www.youtube.com/watch?v=UTP0ehEoHdA

PL PORTAL PL

Z.B.

Polub Plportal.pl:

Reklama