Grzegorz Braun do Niedzieskiego: "będziesz wisiał zbrodniarzu"

Reklama

pt., 09/17/2021 - 06:55 -- zzz

Podczas sejmowej debaty na temat sytuacji w służbie zdrowia głos zabrał Grzegorz Braun. Poseł Konfederacji najpierw zapowiedział złożenie aktu oskarżenia przeciw ministrowi zdrowia, a następnie zwrócił się bezpośrednio do Adama Niedzielskiego, mówiąc, że "będzie wisiał". Za swoje słowa został wykluczony z obrad.

- Szanowni państwo, my ostatnio tylko potakujemy głową, że dzieją się rzeczy skandaliczne, a nie ma podejmowanych żadnych wymiernych kroków wobec tego, co zrobił pan Braun. Jego usunięcie na 15 minut z debaty to nie jest odpowiednia kara. To jest skandal. Dziękuję wszystkim państwu za jednoznaczną postawę, ale nie chciałbym byśmy się zatrzymali na tym, że tylko neguje, a nie wyciągamy konsekwencje. Albo będziemy asertywni, albo będziemy potakiwali - dodał Niedzielski.

Przypomnijmy:

Kilka miesięcy temu Minister Zdrowia Adam Niedzielski niczym doktor Mengele w Auschwitz dokonał makabrycznej selekcji, skazując na śmierć w męczarniach dziesiątki tysięcy Polaków.

Przypomnijmy słowa z marca 2021 roku Adama Niedzielskiego:

"Planowe zabiegi i świadczenia medyczne powinny zostać wstrzymane". Taki apel do placówek opieki zdrowotnej wystosował na polecenie ministra zdrowia Narodowy Fundusz Zdrowia.

Wskutek tej zbrodniczej decyzji zaniechano leczenia chorób innych niż zakażonych na Covid-19. W rezultacie zmarło ponad 100 tysięcy Polaków na rzekome choroby współistniejące.

Przypomnijmy:

Dane z Ministerstwa Zdrowia ujawniają, że na Covid-19 w 2020 roku zmarło 5349 osób, a z powodu zaniechania leczenia innych chorób zmarło kilkadziesiąt tysięcy.

Z danych statystycznych wynika, że więcej Polaków zginęło z własnej ręki niż wskutek zakażenia na Covid-19. Z danych Eurostatu i Policji wynika, że w liczbie samobójstw na 100 000 mieszkańców Polska znalazła się powyżej średniej dla Unii Europejskiej. Każdego roku w Polsce odbiera sobie życie około 5 tys. osób, a w wyniku wypadków drogowych ginie rocznie prawie 3 tys. osób.

Wówczas Grzegorz Braun powiedział wprost o zbrodniczej szajce, do której zaliczył Niedzielskiego: "Niedzielski będziesz wisiał".

Przypomnijmy: Art. 43. Brak przedawnienia zbrodni wojennych i przeciw ludzkości
Zbrodnie wojenne i zbrodnie przeciwko ludzkości nie podlegają przedawnieniu i miejmy nadzieje, że zbrodniarze zostaną sprawiedliwie osądzeni.

 

 

Autor: 
zzz
Źródło: 

plportal.pl

video: 
Polub Plportal.pl:

Reklama