Ostra wymiana ciosów: Sławomir Nitras vs Paweł Kukiz

Reklama

pon., 01/09/2017 - 23:04 -- zzz

Sławomir Nitras do Kukiza:

Nitras w opublikowanym w niedzielę na FB materiale mówi do Pawła Kukiza m.in.: "Ty dziś już nie nucisz z nami i nie wiem czy potrafisz nucić. Chciałbym, żebyś to udowodnił, że potrafisz nucić jak my. To jest prawdziwy bunt - w obronie czegoś dobrego, wolności. Co z ciebie za buntownik? Kiedy ciebie przy nas nie ma. Chcesz nas karać, zabrać nam wynagrodzenia? Myślisz, że mnie tym złamiesz? Śmieszny jesteś? Wróć do nas".

Kukiz ripostuje:

- To nie jest bunt, to histeria (...) Nie mam interesu w tym, by destabilizować państwo. W moim interesie leży jak najszybsze uspokojenie sytuacji i wzięcie się za smog. Możemy w kółko - o związkach partnerskich i humorach Nitrasa czy Szczerby... Nie! 

- Nie rozumiem, dlaczego istnieją równi i równiejsi. To że tak bardzo ważny jest to wątek dla pana Nitrasa jest dowodem na to, iż w ogromnej mierze pieniądze są dla nich podstawą tego, co powinno być służbą.

Kukiz dalej ciągnie w sprawie blokowania mównicy w Sejmie:

 "i ich ukarać, po prostu!". Nie w imię rewanżyzmu - jak wyjaśnił polityk - tylko "czystej, ludzkiej sprawiedliwości". - Nie może być tak, że 1/3 grupy terroryzuje 2/3.

Źródło: youtube.com

video: 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.

Reklama