Psychopata Niedzielski zapowiada czwartą falę rzekomej pandemii już w sierpniu

Reklama

wt., 06/29/2021 - 20:19 -- zzz

Wracając do słów Szczawińskiego: „Przyjrzyjcie się dobrze temu człowiekowi – tak wygląda psychopatyczny manipulator (z ostrożności używam delikatnych słów…)” – napisał Szczawiński parę tygodni odnosząc się do nielegalnych i absurdalnych obostrzeń wraz z zakazem leczenia wszystkich chorób z wyjątkiem zakażonych na Covid-19.

Specjalny zespół do spraw wariantu Delta koronawirusa obradował we wtorek - poinformował premier Mateusz Morawiecki. "Według specjalistów jest dużo bardziej zaraźliwy niż dotychczasowe odmiany. Musimy za wszelką cenę ograniczyć jego skutki" - napisał szef rządu na Facebooku.

Premier Mateusz Morawiecki poinformował, że we wtorek odbyło się spotkanie specjalnego zespołu do spraw wariantu koronawirusa wirusa Delta.

"W Wielkiej Brytanii notuje się największą ilość zakażeń od początku roku. Niestety, kolejny wariant COVID-19, nazwany Delta, rozprzestrzenia się po świecie. Według specjalistów jest dużo bardziej zaraźliwy niż dotychczasowe odmiany. Musimy za wszelką cenę ograniczyć jego skutki" - napisał Mateusz Morawiecki na Facebooku.

"W związku z tym działamy już teraz. Dziś w Kancelarii Premiera odbyło się spotkanie specjalnego zespołu d/s wirusa Delta" - poinformował premier. "Monitorujemy sytuację i będziemy reagować adekwatnie do rozwoju sytuacji epidemicznej w Europie" - podał szef rządu.
Minister Zdrowia, który we wtorek rano był gościem Radia Plus powiedział, że w związku z rozwojem pandemii w Wielkiej Brytanii także w Polsce spodziewana jest fala zakażeń. Jego zdaniem może do tego dojść jeszcze w sierpniu lub we wrześniu. Szef resortu zdrowia nie wykluczył, że będzie trzeba nadal nosić maseczki w zamkniętych pomieszczeniach.

We wtorek Ministerstwo Zdrowia poinformowało o nowych przypadkach zakażenia i zgonów związanych z COVID-19.  Zachorowały 123 nowe osoby, zmarło 26 zakażonych. Oznacza to wzrost w stosunku do poniedziałku kiedy zakażeń było 52, nie odnotowano także zgonu żadnej osoby zakażonej SARS-CoV-2.

Autor: 
zzz
Źródło: 

plportal.pl

video: 
Polub Plportal.pl:

Reklama