SASIN: POLACY NIE PŁACĄ ABONAMENTU RTV? TO WINA TUSKA

Reklama

pon., 06/08/2020 - 09:18 -- zzz

- Kwestia ściągalności abonamentu RTV to wina Tuska i kolejna kwestia do przemodelowania po naszych poprzednikach; obecnie, biorąc pod uwagę wyjątkowe okoliczności, poprosiłem Pocztę Polską o wstrzymanie działań w tym zakresie - podkreślił wicepremier Jacek Sasin.

"Kwestia ściągalności abonamentu RTV to smutna spuścizna rządów Donalda Tuska. To kolejna kwestia do gruntownego przemodelowania po naszych poprzednikach. Obecnie - biorąc pod uwagę wyjątkowe okoliczności - poprosiłem Pocztę Polską o wstrzymanie działań w tym zakresie" - napisał na Twitterze wicepremier, minister aktywów państwowych Jacek Sasin.

Przypomnijmy:

Jacek Sasin zlecił przeprowadzenie wyborów prezydenckich, który wykorzystując swoje wpływy, doprowadził do niekorzystnego rozporządzenia mieniem Poczty Polskiej. Straty ponad 70 milionów złotych.

Przypomnijmy:

Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę, która gwarantuje bezkarność dla urzędników, za działania niezgodne z prawem. Oznacza to niestosowanie prawa za czyny zabronione, pod warunkiem działania w "interesie społecznym".

Autor: 
zzz
Źródło: 

plportal.pl

video: 
Polub Plportal.pl:

Reklama