Witek poucza szeregowego posła: "To nie Kaczyński to Pan Premier Jarosław Kaczyński"

Reklama

śr., 11/18/2020 - 18:02 -- zzz

W polskim Sejmie można dowiedzieć się wiele interesujących rzeczy. Np., że nie można do Jarosława Kaczyńskiego zwracać się "Kaczyński", ale "Pan Premier Jarosław Kaczyński" - upomniała szeregowego posła Marszałek Sejmu Elżbieta Witek.

Tak, tak prości Obywatele! Kaczyński nie jest zwykłym posłem, skoro jego dom każdego dnia od kilku lat chroni policja i byli żołnierze elitarnej jednostki Grom. Kaczyński jest "Nadpremierem", bo to On decyduje o losie 40 milionowego kraju - na dobre i na złe, być albo nie być i kogo aresztować, a komu awansować tatę...

I Każdy prowokator czy szaleniec, który odważy się podnieść rękę przeciw Triumfowi Woli Naczelnika Pana Naszego i Polski, Jedynemu Szeregowemu Posłowi, Towarzyszowi Jarosławowi, niech będzie pewny, że mu tę rękę Obóz Płomiennych Dzierżawców Monopolu na Patriotyzm odrąbie, w interesie polskiego narodu, jego klasy robotniczej, w interesie chłopstwa pracującego i inteligencji, w interesie walki o podwyższenie stopy życiowej ludności, w interesie dalszej demokratyzacji naszego życia, w interesie naszej Ojczyzny!.

Video:

Witek:To nie jest pan Kaczyński tylko PREMIER JAROSŁAW KACZYŃSKI xD

 

Autor: 
zzz
Źródło: 

plportal.pl

Polub Plportal.pl:

Reklama