KOMUNISTYCZNA UNIA EUROPEJSKA ALBO ŚMIERĆ!

Reklama

ndz., 05/06/2018 - 15:11 -- zzz

Pamiętacie słynne zawołanie kubańskiego przywódcy Fidela Castro; "Socjalizm albo śmierć"?

W miniony piątek Szef Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker w przemówieniu z okazji 200. rocznicy urodzin Karola Marksa nakreślił nowe kierunki Unii Europejskiej i zaapelował, by pamiętać o umieszczeniu ideologa socjalizmu w kontekście, bez zrzucania na niego odpowiedzialności za zbrodnie komunistycznych dyktatur.

Przemówienie Jeana-Clauda Junckera było pełne rytualnych zaklęć ideologicznych. Według polityka Unia ma zmierzać ku komunistycznemu rajowi. Ma powstać jedno państwo, jeden rząd, a prywatna własność ma być zniesiona. Biorąc pod uwagę wcześniej uchwalone ustawy, które wprowadziły cenzurę prewencyjną, a także wiele innych ustaw ograniczające wolność gospodarczą, cel do prawdziwej dyktatury proletariatu jest na wyciągnięcie ręki. W przemówieniu szefa KE brakowało tylko teatralnego gestu - pięści w górze i głośnego okrzyku: komunizm albo śmierć. Zwyciężymy!

To jednak nic dziwnego, UE już ponad rok temu, wprost przyznała się do swoich komunistycznych korzeni.

Po raz pierwszy unijne elity w oficjalnym dokumencie przywołały inny dokument, który jest podstawą Unii Europejskiej, a jest nim ideowy testament ALtiero Spinellego, czyli manifest z Ventotene.

Spinelli był skrajnym komunistą, za swą skrajność został wyrzucony z partii komunistycznej. Chciał on zniszczyć państwa narodowe i w ich miejsce stworzyć jedno państwo europejskie. Jego grupa wybrała metodę podstępu, wprowadzania krok po kroku jednego socjalistycznego państwa.

IDEOWE PODSTAWY UNII EUROPEJSKIEJ:

Unia Europejska rewolucja musi być socjalistyczna, to znaczy, mieć za cel wyzwolenie klasy robotniczej i stworzenie dla niej bardziej humanitarnych warunków życia.

Prywatna własność być likwidowana, ograniczana, korygowana albo rozszerzana w zależności od sytuacji, nie zaś dogmatycznie, dla zasady.

Kwestia, która musi być rozwiązana jako pierwsza, bo bez niej wszelki postęp w innych dziedzinach będzie jedynie pozorny, to zniesienie podziału Europy na suwerenne państwa narodowe.

Na takie właśnie podstawy powołują się w dokumencie podpisanym przez Jean-Claude Junckera unijne elity. Po raz pierwszy określili się jako komuniści już na wiosnę ubiegłego roku, wszystkie kolejne działania to jedynie ich następstwo.

Autor: 
Z.B.
Źródło: 

plportal.pl

video: 
Polub Plportal.pl:

Reklama