Murzynka Black Lives Matter skierowała 10 postulatów do białasów

Reklama

czw., 06/11/2020 - 14:36 -- zzz

Oto Ameryka Made in Black w oparach skrajnie lewicowych absurdalnych żądań, gdzie biali mają świadczyć na rzecz czarnych, tylko za to, że kilkaset lat temu miejscowy wódz sprzedał za paczkę tytoniu najmniej potrzebnych ziomali handlarzom niewolników.

Jedna z założycielek Black Lives Matter skierowała do białych 10 postulantów. Chanelle Helm spisała swoje pomysły, w których sprezentuje skrajnie absurdalne socjalistyczne pomysły, a nawet nawołuje do przemocy.
Oto postulaty Chanelle Helm, które skierowała do białych:

1. Jeśli nie masz potomków, przepisz swój majątek na jakąś czarną rodzinę. Najlepiej taką, który żyje w ubóstwie pokoleniowym.

2. Jeśli odziedziczysz nieruchomość, którą zamierzasz sprzedać po przyjęciu, oddaj ją czarnej rodzinie. Musisz zarobić te pieniądze w inny uprzywilejowany sposób (Helm twierdzi, że Biali będą mieli łatwiej zarobić te środki ze względu na swe rzekome przywileje – red.).

3. Jeśli jesteś deweloperem lub właścicielem nieruchomości mieszkalnych, zbuduj kompleks w czarnej dzielnicy i pozwól, aby czarni mieszkali w nim za darmo.

4. Jeśli możesz sobie pozwolić na mniejsze mieszkanie, oddaj swój dom czarnej lub brązowej rodzinie. Najlepiej rodzinie z ubóstwa pokoleniowego.

5. Jeśli ktokolwiek spośród ludzi, którym zamierzasz przekazać swoją własność, jest „rasistowskim dupkiem”, zmień wolę i przekaż tę własność czarnej rodzinie. Najlepiej rodzinie dotkniętej przez „ubóstwo pokoleniowe”.

6. Zmieńcie budżet miesięczny, tak abyście mogli przekazać datki czarnym na zakup ziemi.

7. Rasiści muszą być zwalniani z pracy. Wiesz, co oni, ku**a, mówią. Jesteś współwinny, gdy to ignorujesz. Zwolnij swoich rasistowskich szefów.

8. To powinno być łatwe, ale wszyscy ci z Ku-Klux Klan, naziści i inni drodzy biali mężczyźni powrócą do pracy. Zadbaj, żeby zostali wyrzuceni na zbity pysk. Zadzwoń nawet na policję i powiedz, że wyglądają podejrzanie.

9. Jeśli wchodząc gdzieś słyszysz białą osobę wychwalającą rasistowskie działania, najpierw zrób zdjęcie. Dowiedz się kim są i zdobądź informacje o nich. Do diabła, dowiedz się gdzie pracują i zwolnij ich! Ale z pewnością zwróć się do nich, a jeśli będziesz potrzebował to masz ręce: użyj ich.

10. Zaangażuj się w dwie rzeczy: walkę z białą supremacją gdzie i jak możesz, wspieraj finansowo i zawodowo czarnych.

Chanelle Helm jest współzałożycielką i głównym organizatorem Black Lives Matter Louisville.

 

Autor: 
zzz
Źródło: 

n/czs/plportal.pl

Polub Plportal.pl:

Reklama