NA DUDĘ GŁOSOWALI BEZROBOTNI I SŁABO WYKSZTAŁCENI ROSZCZENIOWCY Z PÓŁKI "MENELOWE PLUS"

Reklama

wt., 06/30/2020 - 04:39 -- zzz

Wyniki głosowania doskonale obrazują nasze społeczeństwo. Widoczny jest podział na dwie grupy, gdy weźmiemy pod uwagę zawód, wykształcenie, wiek oraz miejsce zamieszkania. Od siebie dodałbym jeszcze "mózg". Dwa odmienne światy, dwa zupełnie różne bieguny...

 

Obraz może zawierać: 16 osób

Młodzi i starzy mówią odmiennym głosem, pracujący i dający zatrudnienie żyją w zupełnie innym świecie niż bezrobotni. Mieszkańcy większych miast mają zupełnie inne poglądy na politykę i świat niż ci, którzy mieszkają na wsi i w małych miastach. Osoby po studiach nadają na zupełnie innych falach niż ci, którzy mogą się pochwalić podstawowym wykształceniem. 35 % ludzi nie ma swojego zdania lub nie interesuje ich, co się dzieje w Polsce.
Wśród właścicieli firm, miast powyżej 500 tys., osób z wyższym wykształceniem i młodzieży wygrywa R. Trzaskowski, który ma prawie dwa razy większe poparcie niż A. Duda.
W drugą stronę A.Duda wygrałby już w 1 turze, gdyby głosowali tylko bezrobotni, osoby z wykształceniem podstawowym, mieszkańcy wsi i osoby powyżej 60 roku życia. Jego przewaga nad R.Trzaskowskim jest wśród tych grup społecznych olbrzymia.

 

Autor: 
ZZZ
Źródło: 

plportal.pl

Polub Plportal.pl:

Reklama