Niedzielski z rowerem ociepla wizerunek. Przestraszył się słów Brauna"Niedzielski będziesz wisiał"

Reklama

ndz., 05/09/2021 - 15:04 -- zzz

Jeszcze nie dawno Minister Zdrowia Adam Niedzielski niczym doktor Mengele w Auschwitz dokonał makabrycznej selekcji, skazując na śmierć w męczarniach dziesiątki tysięcy Polaków, dziś próbuje ocieplać swój wizerunek, proponując aktywny wypoczynek.

"Wychodząc z pandemii trzeba wrócić do aktywności fizycznych na świeżym powietrzu. Polecam rower na dobry początek. Ja dziś 15 km. Aktywnego weekendu Państwu życzę" – napisał w sobotę w mediach społecznościowych minister zdrowia Adam Niedzielski.

Minister jest bez maseczki, ponieważ podczas m.in. uprawiania sportu, będąc w lesie, parku nie trzeba zakrywać nosa i ust.

 

Przypomnijmy słowa z marca 2021 roku Adama Niedzielskiego:

"Planowe zabiegi i świadczenia medyczne powinny zostać wstrzymane". Taki apel do placówek opieki zdrowotnej wystosował na polecenie ministra zdrowia Narodowy Fundusz Zdrowia.

Wskutek tej zbrodniczej decyzji zaniechano leczenia chorób innych niż zakażonych na Covid-19. W rezultacie zmarło ponad 100 tysięcy Polaków na rzekome choroby współistniejące.

Przypomnijmy:

Dane z Ministerstwa Zdrowia ujawniają, że na Covid-19 w 2020 roku zmarło 5349 osób, a z powodu zaniechania leczenia innych chorób zmarło kilkadziesiąt tysięcy.

Z danych statystycznych wynika, że więcej Polaków zginęło z własnej ręki niż wskutek zakażenia na Covid-19. Z danych Eurostatu i Policji wynika, że w liczbie samobójstw na 100 000 mieszkańców Polska znalazła się powyżej średniej dla Unii Europejskiej. Każdego roku w Polsce odbiera sobie życie około 5 tys. osób, a w wyniku wypadków drogowych ginie rocznie prawie 3 tys. osób.

Kilka dni temu Grzegorz Braun powiedział wprost o zbrodniczej szajce, do której zaliczył Niedzielskiego: "Niedzielski będziesz wisiał".

Przypomnijmy: Art. 43. Brak przedawnienia zbrodni wojennych i przeciw ludzkości
Zbrodnie wojenne i zbrodnie przeciwko ludzkości nie podlegają przedawnieniu i miejmy nadzieje, że zbrodniarze zostaną sprawiedliwie osądzeni.

Autor: 
zzz
Źródło: 

plportal.pl

Polub Plportal.pl:

Reklama