Psychopata Niedzielski szykuje Polakom lockdown i przepowiada alfabetycznie kolejne mutacje

Reklama

śr., 07/21/2021 - 06:55 -- zzz

Wracając do słów Szczawińskiego psychopata Niedzielski szykuje Polakom pandemię: „Przyjrzyjcie się dobrze temu człowiekowi – tak wygląda psychopatyczny manipulator (z ostrożności używam delikatnych słów…)” – napisał Szczawiński załączając zdjęcie Niedzielskiego w TVP Info.

 

W tej chwili mamy 166 stwierdzonych mutacji alertowych. To dotyczy Delty, Bety i Gammy. W ramach tych 166 mutacji alertowych jest dominująca Delta, której jest 115 przypadków – mówił podczas dzisiejszej konferencji prasowej minister zdrowia Adam Niedzielski. 

Wzrost zakażeń na przełomie września i października?

– Musimy być przygotowani na różne scenariusze epidemiczne. Analizując podstawowe informacje i prognozy kreśli się obraz możliwego wzrostu zakażeń COVID- 19 na przełomie września i października – prognozuje Niedzielski.

Kilka dni temu minister zdrowia mówił, że istnieje prawdopodobieństwo, że czwarta fala pandemii pojawi się w drugiej połowie sierpnia. Teraz zmienił zdanie? 

– Jeśli liczba osób wyszczepionych na koronawirusa będzie wysoka, to możemy spodziewać się, że jesienią liczba zakażeń będzie oscylowała wokół 1 tys. dziennie. Najlepszą formą ograniczenia zakażeń i ograniczenia 4-tej fali COVID-19 jest szczepienie – twierdzi szef resortu zdrowia.

 

Autor: 
zzz
Źródło: 

plportal.pl

video: 
Polub Plportal.pl:

Reklama