PSYCHOPATA NIEDZIELSKI Z PREMEDYTACJĄ NAKRĘCA IV FALĘ PANDEMII

Reklama

pt., 10/01/2021 - 06:26 -- zzz

Kiedy nastąpi apogeum czwartej fali koronawirusa? Według prognoz, którymi dysponuje ministerstwo zdrowia, nastąpi to w listopadzie lub przesunie się na grudzień. - W szczycie równie dobrze może być 10 tys., jak i nawet 40 tys. zakażeń - mówi minister zdrowia Adam Niedzielski.

Wracając do słów Szczawińskiego psychopata Niedzielski szykuje Polakom pandemię: „Przyjrzyjcie się dobrze temu człowiekowi – tak wygląda psychopatyczny manipulator (z ostrożności używam delikatnych słów…)” – napisał Szczawiński załączając zdjęcie Niedzielskiego w TVP Info.

W ocenie szefa resortu zdrowia liczba przypadków zakażeń jest cały czas stosunkowo niska.

- W połowie września mieliśmy moment dużego przyspieszenia, bo dynamiki z tygodnia na tydzień przekraczały 50 proc. i to mogło wskazywać na to, że będziemy mieć powtórkę scenariusza z poprzedniego roku. Ale w ostatnim tygodniu września mamy już wolniejszy wzrost - jest on rzędu 20-25 proc. - wyjaśnił w rozmowie z portalem polskatimes.pl.

Ile zakażeń w październiku?

W ocenie Niedzielskiego jest to efekt szczepień. - Rok temu wariant wirusa był o wiele mniej zakaźny niż mutacja Delta, z którą zmagamy się teraz. Mimo że mamy do czynienia z o wiele groźniejszym wariantem wirusa, to i tak nie wywołuje on aż takiej liczby zakażeń - powiedział szef MZ.

Na pytanie, ilu zakażeń można się spodziewać w szczycie czwartej fali, minister odpowiedział, że zgodnie z szacunkami pod koniec października będziemy mieli około 5 tys. zakażeń dziennie.

- Wszystkie prognozy, które mamy, wskazują, że apogeum fali nastąpi w listopadzie, ale niewykluczone jest przesunięcie na grudzień - wskazał Niedzielski.

Powiedział, że rozpędzanie się fali będzie stosunkowo dłużej trwało niż w roku poprzednim. Przyznał, że jeżeli jest cieplej i ludzie przebywają więcej na zewnątrz, to siłą rzeczy zakażeń będzie mniej.

- Spodziewamy się, że to apogeum listopadowe w tej chwili jest najbardziej prawdopodobnym scenariuszem. Najbardziej prawdopodobne, że to będzie przedział do 20 tys. zakażeń - wskazał szef MZ.

Wpływ szczepień na liczbę hospitalizacji

Minister zdrowia podkreślił, że w przeciwieństwie do poprzednich fal liczba zakażeń nie jest najważniejsza. Zaznaczył, że o wiele ważniejsza jest liczba hospitalizacji.

- Mamy założenie, że liczba szczepień przełoży się na stosunkowo mniej hospitalizacji - powiedział. Dodał, że w państwach zachodnich hospitalizacji jest o połowę mniej.​

W ocenie szefa MZ "nawet liczba 20-30 tys. zakażeń nie przełoży się w drastyczny sposób na liczbę hospitalizacji". - Właśnie liczba hospitalizacji będzie przede wszystkim podstawą podejmowania decyzji, jeżeli mówimy o jakichkolwiek dalszych ruchach - poinformował Niedzielski.

Zaznaczył, że restrykcje mogą zostać zaostrzone, jeśli nastąpi "przyspieszenie pandemiczne".

Grzegorz Braun do Niedzielskiego: Będziesz wisiał zbrodniarzu

Podczas niedawnej sejmowej debaty na temat sytuacji w służbie zdrowia głos zabrał Grzegorz Braun. Poseł Konfederacji najpierw zapowiedział złożenie aktu oskarżenia przeciw ministrowi zdrowia, a następnie zwrócił się bezpośrednio do Adama Niedzielskiego, mówiąc, że "będzie wisiał". Za swoje słowa został wykluczony z obrad.

- Szanowni państwo, my ostatnio tylko potakujemy głową, że dzieją się rzeczy skandaliczne, a nie ma podejmowanych żadnych wymiernych kroków wobec tego, co zrobił pan Braun. Jego usunięcie na 15 minut z debaty to nie jest odpowiednia kara. To jest skandal. Dziękuję wszystkim państwu za jednoznaczną postawę, ale nie chciałbym byśmy się zatrzymali na tym, że tylko neguje, a nie wyciągamy konsekwencje. Albo będziemy asertywni, albo będziemy potakiwali - dodał Niedzielski.

Przypomnijmy:

Kilka miesięcy temu Minister Zdrowia Adam Niedzielski niczym doktor Mengele w Auschwitz dokonał makabrycznej selekcji, skazując na śmierć w męczarniach dziesiątki tysięcy Polaków.

Przypomnijmy słowa z marca 2021 roku Adama Niedzielskiego:

"Planowe zabiegi i świadczenia medyczne powinny zostać wstrzymane". Taki apel do placówek opieki zdrowotnej wystosował na polecenie ministra zdrowia Narodowy Fundusz Zdrowia.

Wskutek tej zbrodniczej decyzji zaniechano leczenia chorób innych niż zakażonych na Covid-19. W rezultacie zmarło ponad 100 tysięcy Polaków na rzekome choroby współistniejące.

Przypomnijmy:

Dane z Ministerstwa Zdrowia ujawniają, że na Covid-19 w 2020 roku zmarło 5349 osób, a z powodu zaniechania leczenia innych chorób zmarło kilkadziesiąt tysięcy.

Z danych statystycznych wynika, że więcej Polaków zginęło z własnej ręki niż wskutek zakażenia na Covid-19. Z danych Eurostatu i Policji wynika, że w liczbie samobójstw na 100 000 mieszkańców Polska znalazła się powyżej średniej dla Unii Europejskiej. Każdego roku w Polsce odbiera sobie życie około 5 tys. osób, a w wyniku wypadków drogowych ginie rocznie prawie 3 tys. osób.

Wówczas Grzegorz Braun powiedział wprost o zbrodniczej szajce, do której zaliczył Niedzielskiego: "Niedzielski będziesz wisiał".

Przypomnijmy: Art. 43. Brak przedawnienia zbrodni wojennych i przeciw ludzkości
Zbrodnie wojenne i zbrodnie przeciwko ludzkości nie podlegają przedawnieniu i miejmy nadzieje, że zbrodniarze zostaną sprawiedliwie osądzeni.

Autor: 
zzz
Źródło: 

interia

video: 
Polub Plportal.pl:

Reklama