W takich warunkach mieszka prezes PiS

Reklama

wt., 01/12/2021 - 14:01 -- MagdalenaL

Dom Jarosława Kaczyńskiego / Fot. Paweł Nowak (Super Express)

Jarosław Kaczyński jest jednym z czołowych polityków w Polsce. Jego życiem interesują się zarówno zwolennicy Prawa i Sprawiedliwości, jak i wrogowie. „Super Express” zainteresował się ostatnio jego… domem.

Dziennikarze „Super Expressu” postanowili sprawdzić, w jakich warunkach żyje prezes partii rządzącej. Dziennik podał, że Kaczyński mieszka w niemałym bałaganie.

– „Cóż, tego bałaganu się nie spodziewaliśmy. Z drugiej strony, kto by miał czas na sprzątanie, gdy w polityce dzieje się tyle rzeczy!” – napisali dziennikarze "SE".

Ponadto zauważają, że willi na Żoliborzu przydałby się remont. Wskazano na zardzewiałą furtkę i bramę, a także sypiący się dach i wymagające renowacji ściany.

Gazeta wskazuje także na spory chaos na perypetiach. Wokół mają się walać stosy gazet, papierów i różnych innych rzeczy.

Willa na Żoliborzu zamiast ustronnego domu za miastem

Jarosław Kaczyński od lat mieszka w starej willi na Żoliborzu (jedna z warszawskich dzielnic). To dlatego ta znana niemalże wszystkim lokalizacja staje co rusz staje się miejscem, gdzie odbywają się gromadzące tłumy manifestacje. Właśnie dlatego pod dom prezesa tak często podjeżdża policja. Funkcjonariusze patrolują to miejsce zarówno w nocy, jak i w dzień.

Autor: 
Mateusz Rymiszewski
Źródło: 

o2.pl / se.pl

Polub Plportal.pl:

Reklama