PLATFORMA I NOWOCZESNA POPIERAJĄ FASZYZM I BANDERYZM

Reklama

sob., 01/27/2018 - 14:27 -- zzz

PO i Nowoczesna popierają faszyzm i banderyzm. Tabelka przedstawia, jak  zagłosowały oba ugrupowania. Zaskakująca sytuacja, wręcz skandal. Partie liberalne, jak Nowoczesna i Platforma Obywatelska, które zarzucają partii PIS faszyzm, nagle zmieniają zdanie i głosują przeciw lub wstrzymują się od głosu w sprawie penalizacji banderyzmu i faszyzmu w Polsce. 

W II Wojnie Światowej wymordowano około 6 milionów Polaków. Bezpośrednie sprawstwo ludobójstwa na narodzie polskim ponoszą faszystowskie Niemcy, komunistyczny ZSRR i Banderowcy - ukraińscy faszyści.

 

SxEyp3HWQLmvtNvaFUjY6gXeIGMAPCj001EFoxS.jpg

 

W piątek Sejm przyjął zmiany w ustawie o IPN - Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu. Posłowie zdecydowali m.in., że w ustawie znajdą się przepisy, które mają umożliwić wszczynanie postępowań karnych za zaprzeczanie zbrodniom ukraińskich nacjonalistów (także zbrodniom tych ukraińskich formacji, które kolaborowały z III Rzeszą Niemiecką).

W nowelizacji ustawy o IPN zapisano definicję takich zbrodni. Są to "czyny popełnione przez ukraińskich nacjonalistów w latach 1925-1950, polegające na stosowaniu przemocy, terroru lub innych form naruszania praw człowieka wobec jednostek lub grup ludności". Wskazano również, że taką zbrodnią był udział ukraińskich nacjonalistów w eksterminacji Żydów i popełnione przez nich ludobójstwo na obywatelach II RP na Wołyniuhttps://www.gotowespolki.pl i w Małopolsce Wschodniej.

Przypomnijmy zbrodnie ludobójstwa ukraińskich faszystów na obywatelach II RP

Na Wołyniu i w Galicji Wschodniej w latach 1943-45 zginęło ok. 150 tys. Polaków, zamordowanych przez oddziały Ukraińskiej Powstańczej Armii - i miejscową ludność ukraińską.

Zbrodnie na Polakach dokonywane były niejednokrotnie z niebywałym okrucieństwem, palono żywcem, wrzucano do studni, używano siekier i wideł, wymyślnie torturowano ofiary przed śmiercią, a także gwałcono kobiety.

Znalezione obrazy dla zapytania rzeź wołyńska

Znalezione obrazy dla zapytania rzeź wołyńska

 

Ukraina to jedyne państwo na świecie, gdzie ludobójcom stawia się pomniki, a w szkołach obowiązuje faszystowska ideologia oparta na Banderze i innych zbrodniarzach. Za krytykowanie ludobójców ukraińskich grozi więzienie, a faszystowscy weterani z band OUN i UPA zgodnie z ukraińską ustawą zostali podniesieni do rangi bohaterów narodowych Ukrainy.

Przypomnijmy: Polacy na Marszu Niepodległości domagali się penalizacji banderyzmu

 

 

 

 

Autor: 
Z.B.
Źródło: 

plportal.pl

video: 
Polub Plportal.pl:

Reklama