Kristi Noem, gwiazda mediów konserwatywnych gani prawicowego blogera za „okropną mizogamię”

Reklama

śr., 09/08/2021 - 11:25 -- MagdalenaL

Gubernator Południowej Dakoty Kristi Noem.

Tytuł oryginalny: Gubernator Południowej Dakoty Kristi Noem, gwiazda mediów konserwatywnych gani prawicowego blogera za „okropną mizogamię”

Nowy Jork (CNN) - Gubernator Południowej Dakoty Kristi Noeam, której profil medialny odniósł sukces w konserwatywnych mediach podczas pandemii, gani jednego z najbardziej popularnych blogerów mediów konserwatywnych za jak opisała, komentarze pełne „okropnej mizogamii”. Noem, Republikanka rozważana jako potencjalny kandydat do wyborów 2024, zbierała pochwały od konserwatystów na początku pandemii za odmawianie mandatów za maski. Jednak ostatnio nie zgodziła się powstrzymać prywatnego biznesu od implementowania wymogów szczepiennych ściągając na siebie pewien krytycyzm prawicowych ekspertów.

Matt Walsh, prawicowy bloger i podcaster dla konserwatywnego Daily Wire, powiedział, że nie ma z niej użytku. Kristi Noem jest bardzo atrakcyjną kobietą, powiedział podczas ostatniego odcinku podcastu. Więc to robi całą robotęO ile wiem, jest to jedyny powód, dla którego została rozpatrywana jako jakiegoś rodzaju potencjalna twarz wyborów 2024, kontynuował. Szum i wszystko co otrzymała od mediów konserwatywnych jest całkowicie oparte na fakcie, iż jest niebywale atrakcyjną kobietą.

Jednak jeśli dodasz jej 20 kilo oraz kolejne 20 lat? Nie sądzę, że otrzyma jakąkolwiek tego typu uwagę, wywnioskował Walsh. Noem roztrzaskała uwagi w tweedzie we wtorkowy wieczór. Zamiast angażować się w debatę o poprawnej roli rządu oraz tym jak nie konserwatywnym jest mówienie ludziom jako robić biznes, (Walsh) zatrzymał się na okropnej mizogamii, napisała. Oczy mam tutaj, Matt. W tweecie z jej osobistego konta, powiedziała że „wiązała sznury”, które były „większe od (Walsha)”, gdy była nastolatką. Zasugerowała, że Walsh był prawdopodobnie „młodym wołem” i że „nie mógłby chodzić dnia w jej butach”.

Spór mógł dać sygnał, że okres miesiąca miodowego Noem w prawicowych mediach może się zbliżać ku końcowi. Demonstruje to również jak szybko największa gwiazda polityczna prawicy może wyjść z łask u niektórych w konserwatywnych mediach. Walsh podtrzymywał swoje uwagi, tweetując oświadczenie w czwartek, które przesłał reporterowi Newsweeka. Nie, nie żałuję stwierdzenia oczywistej prawdy, powiedział w oświadczeniu. Przyjmę jednak przeprosiny od tych wszystkich idiotycznych aktywistów, udających że zostali tym urażeni. W kolejnym tweedzie, powiedział, że bardzo mu przykro, iż jego krytycy są „bandą niedorzecznych beks”.

 

Autor: 
Olivera Darcy tłum. Krzysztof Halerz
Dział: 
Polub Plportal.pl:

Reklama