Z życia sejmu

Reklama

Zdjęcie: 

Nie zatrudniamy ekspertów bo jak zatrudnialiśmy ekspertów to nie chcieli realizować naszego programu

wt., 09/22/2020 - 20:48 -- zzz
Jedną z moich ulubionych rzeczy w polityce są krótkie przebłyski szczerości. Zdarzają się od święta, dlatego każdy z nich cieszy mnie niezmiernie. Było już tak w sierpniu, gdy Ryszard Terlecki przyznał, że temat podwyżek dla posłów wpuścili do Sejmu

KRZYSZTOF BOSAK O BOLSZEWICKIEJ USTAWIE PIS-U: "Polska popełnia zbiorowe gospodarcze samobójstwo"

ndz., 09/20/2020 - 15:50 -- zzz
- PiS do spółki z Lewicą i Platformą wykasowują nas z trzech eksportowych rynków: drobiarstwo, bydło, futra. Nic na tym nie zyskamy, nikt nas do tego nie zmusza - powiedział w "Śniadaniu w Polsat News" Krzysztof Bosak z Konfederacji, komentując ustaw

PIS w imię sprawiedliwości społecznej na pracujących Polaków nałoży nowe podatki

sob., 09/19/2020 - 17:27 -- zzz
Aby wykarmić PIS-owski elektorat, czyli połowę dorosłych Polaków, która wiedzie pasożytniczy tryb życia, rząd na resztę Polaków nałoży nowe opłaty i podatki. Populacja osób biernych zawodowo licząca blisko 13,3 mln osób nie pracuje i się nie uczy.

USTAWA BEZKARNOŚCI DLA POLITYKÓW PIS I ICH URZĘDNIKÓW MA WRÓCIĆ. II RP KARAŁA URZĘDNIKÓW ŚMIERCIĄ

sob., 09/19/2020 - 16:10 -- zzz
Jeżeli uda się zebrać większość, która poprze projekt noweli tzw. ustawy covidowej, wrócimy do niego w Sejmie - zapowiedział wicerzecznik PiS Radosław Fogiel. Przekonywał też, że zmiana przepisów nie służy zapewnieniu bezkarności urzędników.

PIS jak hieny. Czekają aż opozycja uśnie. "Część z nich idzie spać, trzeba sprawdzać czy nasi są"

pt., 09/18/2020 - 06:40 -- zzz
Uchwalanie ustaw przez PIS pod osłoną nocy ma przede wszystkim na celu wyczerpać opozycję. Nie każdy jest gotów poświecić swoje zdrowie i fizyczne i psychiczne zarywając kolejne noce. Takich skrupułów nie ma PIS. Posłowie tej partii są jak hieny.

Strony

Reklama

Subskrybuj RSS - Z życia sejmu