PIS ZAMYKA GOSPODARKĘ. PRZESTAŃMY PŁACIĆ PODATKI, ZUS I INNE DANINY

Reklama

pt., 10/23/2020 - 08:40 -- zzz

Radykalna reakcja internautów na PIS-owski lockdown. Przestańmy płacić podatki, ZUS i inne daniny i obciążmy polityków z PIS, aby odpowiadali solidarnie za straty dla budżetu. W obecnej sytuacji, płacenie podatków, to utrzymywanie bolszewickiego reżimu. Państwo upada! Nie działa służba zdrowia, urzędy paszportowe, komunikacji i inne urzędy, w których pracownicy udają, że pracują. ​

Internauci zastanawiają się, dlaczego Polska nie poszła wzorem Szwecji, w której bez ograniczeń udało opanować się pandemię koronawirusa.

- ~Martin- 1 godz. 45 min temu
Niestety ludzie ale jesteśmy w tym calym cyrku jedynie pionkami,ten cały syf skończy die dopiero wtedy kiedy bedziemy totalnymi niewolnikami. A kto wierzy w tą cała pandemie to dla mnie jest idiotą!

 

- ~Jort- 1 godz. 47 min temu
Dr Basiukiewicz powiedział „ covid równie groźny jak grypa ale śmiertelność niższa” wiec o co chodzi ? Pan doktor dodał W wywiadzie z Rynanowskim w Polsacie „ kwarantanna nie ma uzasadnienia z medycznego punktu widzenia”.

 

- ~Enty- 1 godz. 40 min temu
Skala zgonów związanych z nieudzieleniem pomocy medycznej „bo covid” jest przerażająca. Masz zapalenie wyrostka ? Już prawie jesteś trupem.

~olo- 54 min temu
Myślę że w tak tragicznej sytuacji naszym narodowym obowiązkiem jest wspomóc działanie rządu.Zatem apeluję do wszystkich przedsiębiorców,pomóżmy rządowi,od 1 listopada 2020 wprowadźmy całkowity zakaz płacenia podatków,składek ZUS.Odciąży to nasz troskliwy rząd,nie będą musieli martwić się o żadne ":tarcze".Poradzimy sobie sami.

~STOP NWO- 1 godz. 49 min temu
A Prezes mianuje kota Senatorem! Niestety nasz rząd jest na pasku NWO i realizują cele Masonerii zniewolenia ludzkości!

 

 

Przypomnijmy:

 

"Zakończyło się posiedzenie Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego, na którym omówiono aktualną sytuację epidemiczną oraz kolejne działania w walce z epidemią koronawirusa. Jutro o godz. 11:00 odbędzie się konferencja prasowa podsumowująca ustalenia zespołu" - napisał na Twitterze rzecznik rządu Piotr Müller.

Jak informują nieoficjalnie wp.pl i Radio Wnet, na piątkowej konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki ma ogłosić nowe obostrzenia. Według doniesień, mają one dotyczyć wszystkich lokali gastronomicznych. 

"Od poniedziałku zamknięta będzie ich działalność stacjonarna. Zamknięte będą puby i restauracje. Dozwolona będzie tylko sprzedaż na wynos" - informuje nieoficjalnie Mariusz Gierszewski z wp.pl.

Z nieoficjalnych informacji wynika również, że rząd może wprowadzić zakaz opuszczania domów przez seniorów.

 

 

Autor: 
zzz
Źródło: 

plportal.pl

Polub Plportal.pl:

Reklama