Poseł PIS Zbigniew Dolata porównał kobiety do małp w zoo

Reklama

ndz., 10/25/2020 - 01:04 -- zzz

"Cała ta zgraja pod moim biurem przypomina małpy w ZOO" - napisał pod postem lokalnego społecznika poseł Dolata z PiS. To nie jedyny komentarz płynący ze Zjednoczonej Prawicy i obrażający protestujących. 

Szokujące wypowiedzi posłów PiS o protestujących

Wczoraj Trybunał Konstytucyjny wydał wyrok w sprawie niekonstytucyjności części przepisów dotyczących aborcji. 

Po ogłoszeniu wyroku w Warszawie wybuchły protesty, które rozpoczęły się przed Trybunałem Konstytucyjnym, a zakończyły pod domem Jarosława Kaczyńskiego. Protestujący wyszli również na ulice w innych miastach Polski i wyruszyli pod biura poselskie posłów PiS. Przedstawiciele Zjednoczonej Prawicy postanowili skomentować te wydarzenia.

"Cała ta zgraja pod moim biurem przypomina małpy w ZOO"

Poseł Zbigniew Dolata wybrany przez mieszkańców Konina i Gniezna znany jest ze swoich niekulturalnych wypowiedzi. W czasie wymiany zdań w mediach społecznościowych nie szczędził uderzeń poniżej pasa.

"Ale mi pan <<dołożył>>... chyba się załamię... będę musiał szukać psychiatry... może mi Pan poleci swojego" - pisał podczas jednej z dyskusji. Od lat wiadomo, że naśmiewanie się publiczne z chorób psychicznych jest wyjątkowo niskie. Poseł postanowił jednak dolać ponownie oliwy do ognia i podobnym stylu skomentować protesty pod jego biurem poselskim.

"Cała ta zgraja pod moim biurem przypomina małpy w ZOO... Oj zagalopowałem się... Przepraszam małpy... One mają znacznie większy iloraz inteligencji" - napisał na Facebooku, komentując protest pod swoim biurem. 

Autor: 
zzz
Źródło: 

plportal.pl

Polub Plportal.pl:

Reklama