Mentzen o PIS: “To są małpy, które dostały brzytwę i tną bez najmniejszego pomyślunku"

Reklama

ndz., 11/29/2020 - 19:51 -- zzz

Sławomir Mentzen po raz kolejny na swoim profilu na Facebooku, pięknie wyjaśnił rząd PiS-u. Dodajmy, że od soboty obowiązuje przegłosowana w październiku nowelizacja tzw. ustawy covidowej. Nakłada ona choćby nakaz noszenia maseczek, nawet w najbardziej absurdalnych warunkach.

 

W długim wpisie na swoim profilu na Facebooku, Sławomir Metzem wyśmiewał decyzję rządu względem walki z pandemią. Co więcej nazwał obecna sytuacje w państwie – stanem XD.

„Nasze władze ostatecznie puściły się poręczy. Pewnie jeszcze nie wiecie, ale wczoraj po kryjomu znowu zmienili to nielegalne rozporządzenie, na podstawie którego wprowadzili w Polsce stan XD. Otóż w najnowszej wersji tego nielegalnego, będącego obrazą rządów prawa, rozumu i godności człowieka rozporządzenia znajduje się obowiązek przebywanie w maseczce w pracy w każdym pomieszczeniu, w którym nie jesteśmy sami” – napisał Mentzen.

“Od wczoraj, jeżeli nie wyprosicie wszystkich z pomieszczenia w którym przebywacie, nie możecie nic zjeść ani wypić. Z budynku też oczywiście nie możecie wyjść zjeść, bo na ulicy też trzeba nosić maseczkę” – dodał polityk.

Mentzen uważa, że działania rządu Morawieckiego „to jest ciemnota w pełnym tego słowa znaczeniu”.

“To są małpy, które dostały brzytwę i tną bez najmniejszego pomyślunku. Wszystkie bezpieczniki naszego państwa wysiadły. Jeden kretyn z drugim kretynem wypuszczają w środku nocy dowolne rozporządzenia, bez żadnego zastanowienia się nad konsekwencjami. Zupełnie nielegalnie wstrzymują druk wyroków TK, czy podpisanych przez Prezydenta ustaw” – pisze polityk.

“Nielegalne rozporządzenie jest egzekwowane, a legalnie przyjęta ustawa jest niedrukowana, przez co nie może wejść w życie. Oni doskonale wiedzą, co robią. Dlatego tak PiSowi zależy na wprowadzeniu ustawy, która zwolni ich z odpowiedzialności karnej za tę bandyterkę, którą uprawiają” – dodaje.

Polityk dodał, że „poziom ciemnoty” rządu jest większy niż u Wróżbity Macieja.

„Wróżbita Maciej obraża się, gdy porównuję jego dane i analizy do tych, z których korzysta nasz rząd. I ma rację, rząd prezentuje znacznie większy poziom ciemnoty niż on. Już wolę typa rzucającego uroki, odganiającego czarną magię, wolę wiedźmina, strzygę i kikimorę niż tę hołotę, która dorwała się do władzy i niszczy świat, jaki znałem przez całe dotychczasowe życie” – dodał.

Autor: 
zzz
Źródło: 

korwin24

Polub Plportal.pl:

Reklama