Węgierski głęboko konserwatywny europoseł przyłapany na gejowskiej orgii z narkotykami

Reklama

wt., 12/01/2020 - 19:15 -- zzz

Węgierski europoseł wziął udział w gejowskim seks party w Brukseli, które zostało przerwane przez policję z powodu ograniczeń narzuconych przez epidemię, napisały dwie belgijskie gazety DHNET i HLN. Według nagrania z najczęściej poczytnej belgijskiej gazety HLN, uczestnikiem orgii był Węgier, ale informacje nie zostały oficjalnie potwierdzone. Po opublikowaniu artykułu HLN napisało, że jest to europosłem Fideszu.

 

Jozsef Szajer /Daina Le Lardic / Isopix /East News

József Szájer, poseł Fidesz-KDNP, przyznał w oświadczeniu, że był obecny na „przyjęciu domowym”, o którym mowa w artykułach prasowych. 

Prokuratura w Brukseli potwierdziła, że przedstawiciel Fideszu próbował uciec przed policją, ale został złapany.

Według doniesień belgijskie gazety w piątek wieczorem zoraganizowano gejowską imprezę gangbangową. Według lokalnych gazet w wydarzeniu wzięło udział 25 osób, w większości mężczyzn. Na podstawie materiału filmowego jest prawdopodobne, że miejscem orgii był gejowski bar Le Detour, który poza tym znajduje się 30 metrów od brukselskiego ratusza.

Policja znalazła również narkotyki na miejscu zdarzenia, napisała gazeta o incydencie NET NET. Według artykułu na imprezie obecnych było także kilku dyplomatów oraz poseł do Parlamentu Europejskiego. 

 W Belgii w zeszłym miesiącu wprowadzono godzinę policyjną z powodu drugiej fali koronawirusa: oznacza to, że nie więcej niż cztery osoby mogą być obecne na jednym spotkaniu naraz, przypomina Politico .

Co ciekawe, klub goszczący imprezę znajduje się na tej samej ulicy, co lokalny posterunek policji, więc władzom nie było naprawdę trudno trafić na imprezę.

 

Image

Autor: 
zzz
Źródło: 

telex.hu

Polub Plportal.pl:

Reklama