SZYKUJE SIĘ DRUGA NORYMBERGA ZA CVOVID-19. RZĄD PIS BĘDZIE ŚCIGANY ZA ZBRODNIE NA NARODZIE POLSKIM?

Reklama

czw., 03/04/2021 - 06:36 -- zzz

Medycy i inni technokraci zignorowali Kodeks Norymberski, który wymaga świadomej zgody na wszelkie eksperymentalne leki / procedury medyczne. Prowadzona jest międzynarodowa sprawa sądowa o zwołanie kolejnego trybunału ds. Zbrodni przeciwko ludzkości w Norymberdze. 

 

Czy technokraci, którzy zmusili rządy do zamknięcia swoich obywateli, powinni być sądzeni za zbrodnie przeciwko ludzkości?

Jeden z wybitnych niemieckich prawników, który jest również uprawniony do wykonywania zawodu prawnika w Ameryce, uważa, że ​​powinni. I organizuje zespół tysięcy prawników uczestniczących w programie, którzy chcą powołać „drugi trybunał w Norymberdze” przeciwko kadrze międzynarodowych elit odpowiedzialnych za to, co nazywa „skandalem z oszustwami koronowymi”.

Zwracając się do Światowego Forum Ekonomicznego w Davos w Szwajcarii i jego wielbicieli wśród globalnych liderów politycznych, adwokat  Reiner Fuellmich  twierdzi, że są winni zbrodni przeciwko ludzkości za popełnienie przez nich polityki reagowania na COVID, która doprowadziła do przymusowych zamknięć, zniszczenia przedsiębiorstw, zubożałych rodzin, rozbicia życia i wzrost wskaźników samobójstw.

Niemiecki Komitet Śledczy Koronowy,  bedzie ścigać cywilne i wnosić oskarżenia przeciwko głównym sprawcom, w tym szefowi Światowej Organizacji Zdrowia ONZ dr. Tedrosowi Adhanomowi. Ma nadzieję, że udany pozew zbiorowy również doprowadzi do postawienia zarzutów karnych.

Fuellmich był członkiem zespołu prawniczego, który wygrał poważny proces przeciwko niemieckiemu producentowi samochodów Volkswagen w 2015 roku w sprawie dotyczącej sfałszowanych katalizatorów w USA. Był również zaangażowany w proces sądowy, w którym jeden z największych niemieckich banków, Deutsche Bank, został uznany za przestępcze przedsiębiorstwo. Niedawno Departament Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych nakazał bankowi  zapłacić 130 milionów dolarów  za rozwiązanie praktyk korupcyjnych, które obejmowały pranie brudnych pieniędzy, przekupstwo i oszustwa w latach 2009-2016.

Fuellmich posiada uprawnienia do wykonywania zawodu prawnika w Niemczech i stanie Kalifornia.

Uważa, że ​​oszustwa popełnione przez Volkswagena i Deutsche Bank bledną w porównaniu ze szkodami wyrządzonymi przez tych, którzy sprzedali kryzys Covid-19 jako najgorszą epidemię wirusa, jaki nawiedził świat od ponad wieku, i wykorzystali ją do wywołania paniki w mediach. nadmierny zasięg rządu i ludzkie cierpienie na skalę, która wciąż nie jest w pełni określona ilościowo.

Prawda ujawnia się w liczbach, powiedział Fuellmich, przytaczając dane, które pokazują, że COVID-19 nie spowodował żadnego statystycznie istotnego wzrostu liczby zgonów w 2020 roku w porównaniu z poprzednimi latami.

Powiedział, że oszustwo popełnione na ludzkości opiera się na jednym brudnym, małym sekrecie - teście PCR.

Nie tylko testy te nie są zatwierdzone do celów diagnostycznych, ale wynalazca testu PCR, nieżyjący już Kary Mullis, wyraźnie stwierdził w  wywiadzie,  że nigdy nie było to celem jego testu.

Fuellmich wyjaśnia, w jaki sposób rządy na całym świecie pracujących w zmowie z finansowaną przez Billa Gatesa Światową Organizacją Zdrowia ONZ  doprowadziły prawdopodobnie do największej zbrodni przeciwko ludzkości, jaką kiedykolwiek popełniono”.

„Wielu szanowanych naukowców doszło do wniosku, że nigdy nie doszło do pandemii koronawirusa, a jedynie do pandemii testów PCR” - mówi.

„Jeśli ktoś uzyska wynik pozytywny, nie oznacza to, że jest czymkolwiek zarażony, nie mówiąc już o zaraźliwym wirusie SARS-COV-2” - mówi Fuellmich w filmie.

„Opierając się na przepisach prawa karnego, przedstawiając fałszywe fakty dotyczące testów PCR lub celowe wprowadzenie w błąd, które można ocenić jedynie jako oszustwo. Opierając się na przepisach prawa o czynach niedozwolonych, przekłada się to na celowe wyrządzenie szkody. ”

Powiedział, że osoby poszkodowane przez blokady spowodowane PCR mają prawo do pełnego odszkodowania za poniesione straty.

„Przestępstwa popełnione przez pana Christiana Drostena [ epidemiologa i niemiecką wersję dr Anthony'ego Fauci ] i pana Lothara Wielera, lekarza weterynarii i szefa niemieckiego odpowiednika CDC, oraz  Tedrosa Adhanoma , szefa WHO, muszą zostać prawnie zakwalifikowane jako rzeczywiste zbrodnie przeciwko ludzkości, zgodnie z definicją w sekcji 7 Międzynarodowego Kodeksu Karnego ”.

Powiedział, że pozew zbiorowy jest najlepszą drogą do rozpatrzenia sprawy.

W artykule z 24 lutego na temat wysiłków Fuellmicha, czasopismo  Principia Scientific International  zacytowało go, mówiąc, że „ten kryzys związany z COVID-19 powinien zostać przemianowany na„ Skandal Covid-19 ”, a wszyscy odpowiedzialni powinni zostać pociągnięci do odpowiedzialności za szkody cywilne spowodowane manipulacjami i sfałszowanymi protokoły testowe. Dlatego międzynarodowa sieć prawników biznesowych będzie bronić największej sprawy deliktowej wszechczasów, skandalu związanego z oszustwami COVID-19, który w międzyczasie stał się największym przestępstwem przeciwko ludzkości, jakie kiedykolwiek popełniono ”.

Oto podsumowane tłumaczenie najnowszej aktualizacji, którą Fuellmich opublikował na swojej niemieckiej stronie 15 lutego:

„Przesłuchania około 100 naukowców, lekarzy, ekonomistów i prawników o międzynarodowej renomie, które od 10.07.2020 prowadzi berlińska komisja śledcza w sprawie COVID-19, pokazały w międzyczasie z prawdopodobieństwem bliskim pewności, że Skandal COVID-19 nigdy nie był problemem zdrowotnym. Chodziło raczej o umocnienie nielegalnej władzy (nielegalnej, ponieważ uzyskano ją metodami przestępczymi) skorumpowanej `` kliki z Davos '' poprzez przekazanie bogactwa ludu członkom kliki z Davos, niszczenie między innymi małych i średnich w szczególności dużych przedsiębiorstw. Platformy takie jak Amazon, Google, Uber itp. Mogłyby zatem zawłaszczyć swój udział w rynku i bogactwo ”.

Czy  przyczyną wirusa była szczepionka ?

Być może najbardziej skandalicznym następstwem oszustwa związanego z koronawirusem jest podsycanie strachu, które nie tylko doprowadziło do niszczycielskich i nienaukowych przestojów, ale także pośpiechu na rynek niesprawdzonej, eksperymentalnej szczepionki, która teraz przynosi firmie Big Pharma miliardy dolarów.

Podobnie jak blokady, szczepionka jest niepotrzebna, ponieważ istnieje już kilka dobrze udokumentowanych terapii obejmujących leki o ugruntowanej pozycji, które są bezpieczne i powszechnie dostępne. Podobnie jak blokady, ta szczepionka ma potencjalnie niszczycielskie długoterminowe skutki dla zdrowia ludzkiego. Pojawiają się pytania o jego wpływ na płodność mężczyzn i kobiet, a już doprowadził do ponad 600 zgonów w USA i ponad 250 zgonów w Wielkiej Brytanii

Co gorsza, staje się oczywiste, że zamiarem jest uczynienie tej eksperymentalnej szczepionki obowiązkową dla całej ludzkości. To miliarder, inwestor w szczepionki, Bill Gates, pierwotnie w kwietniu 2020 r. Przedstawił pomysł, że ludzkość nigdy nie będzie mogła wrócić do „normalności”, dopóki „ nie otrzymamy szczepionki, którą dostarczymy praktycznie na cały świat ”.

Ten reporter przewidział w kwietniu ubiegłego roku, że szczepionka w końcu stanie się obowiązkowa, głównie przez korporacje stosujące taktyki przymusu.

Cocid -19 w Polsce

Przypomnijmy:

Dane z Ministerstwa Zdrowia ujawniają, że na Covid-19 w 2020 roku zmarło 5349 osób, a z powodu zaniechania leczenia innych chorób zmarło zmarło kilkadziesiąt tysięcy.

Z danych statystycznych wynika, że więcej Polaków zginęło z własnej ręki niż wskutek zakażenia na Covid-19. Z danych Eurostatu i Policji wynika, że w liczbie samobójstw na 100 000 mieszkańców Polska znalazła się powyżej średniej dla Unii Europejskiej. Każdego roku w Polsce odbiera sobie życie około 5 tys osób, a w wyniku wypadków drogowych ginie rocznie prawie 3 tys. osób.

Polacy masowo umierają

– Władza szuka żyrantów, władza szuka jeleni, którzy wystąpią w charakterze współodpowiedzialnych za cały ten projekt, z którego moglibyśmy się śmiać, bo to jest oczywiście wszystko kłamstwo i manipulacja, ale śmiech zamiera na ustach dlatego, że jest to również przestępstwo na masową skalę – mówił Grzegorz Braun.

– To jest zbrodnia, działanie na szkodę Polaków, dybanie na ich zdrowie, życie i – uwaga – mienie, majętność. Polska jest zagrożona, Polacy giną – kontynuował poseł Konfederacji.

– To wcale nie jest przesadne stwierdzenie, nie na skutek jakiejś pandemii w takim stopniu, w jakim na skutek tego, co rząd robi, pod pretekstem walki z pandemią. I to są twarde fakty – dodawał.

„Zabił Morawiecki, Niedzielski, Szumowski”

– W ubiegłym roku ludzie niezdiagnozowani na wiosnę, nie leczeni latem, zaczęli umierać jesienią i zimą. I to nie z powodu jakiegoś wrażego wirusa, tylko, i to jest liczba twarda, 60 tysięcy zgonów extra, dodatkowo, ponad przeciętną, ponad średnią statystyczną, którą można ustalić w badaniach lat poprzednich – wskazywał polityk.

– 60 tysięcy ludzi, których zabił nie wirus SARS-COV-2, tylko zabił Morawiecki, zabił Niedzielski, zabił Szumowski – wyliczał Braun, jednak w tym momencie wszedł mu w słowo redaktor, który zapytał czy po takich słowach poseł nie boi się o to, że będzie miał proces.

Bezprawne działania władzy

– Panie redaktorze, to by było nawet pół biedy, gdybyśmy mogli być uczestnikami, czy Państwo świadkami, jakichś procesów. Łajdactwo w postępowaniu władzy między innymi na tym polega, że oni unikają wprowadzania spraw na płaszczyznę prawno-ustrojową – podkreślił poseł.

– Oni straszą na konferencjach prasowych, oni wydają bezprawne, nielegalne zarządzenia i inne świstki, które nie mają pozorów nawet legalności, ponieważ takie jest prawo. Nie można redukować a tym bardziej znosić praw konstytucyjnych, gwarantowanych ustawowo, aktami prawnymi niższego rzędu – dodał.

– A prawnie to jest wszystko kryminał. Rząd nie ma prawa niczego ani otwierać, ani zamykać i to trzeba powiedzieć wyraźnie: To jest wszystko łajdactwo, bezprawie i kryminał – podsumował Braun.

 

 

Autor: 
LEO HOHMANN/zzz
Źródło: 

technocracy.news/plportal.pl

video: 
Polub Plportal.pl:

Reklama