SEKTA SMOLEŃSKA ŚWIĘTUJE. POLICJA PACYFIKUJE OPOZYCJĘ

Reklama

sob., 04/10/2021 - 09:48 -- zzz

W stołecznym Parku Saskim obok placu Piłsudskiego zebrało się kilkadziesiąt osób z flagami "Strajku Przedsiębiorców". Podczas protestu jedna osoba została zatrzymana. Z nieoficjalnych doniesień wynika, że to lider Strajku Przedsiębiorców Paweł Tanajno.

Napad zamaskowanych policjantów na Pawa Tanajno (wideo)

W sobotę mija 11 lat od dnia katastrofy smoleńskiej, w której zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński i jego małżonka Maria Kaczyńska. Podczas tegorocznych obchodów "sekta smoleńska" zaplanowała m.in. uroczystości na Placu Piłsudskiego. W ich trakcie delegacje PIS złożyły wieńce przed pomnikiem prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

Na miejscu znaczne siły policji
Przed uroczystościami w rejonie placu Piłsudskiego pojawiło się kilkadziesiąt osób z flagami "Strajku Przedsiębiorców". Na miejscu są znaczne siły policji, która otoczyła protestujących.

Zatrzymanie Pawła Tanajny

Paweł Tanajno zatrzymany

Komenda Stołeczna Policji podała na Twitterze, że jedna osoba została podczas protestu zatrzymana. Zamaskowani rzekomi funkcjonariusze pod pretekstem nietykalności cielesnej policjanta zatrzymali Pawła Tanajno. Policjanci użyli środków przymusu bezpośredniego w postaci kajdanek i siły fizycznej" - napisała

Stan umysłu "sekty pisowskiej". Jarosław Kaczyński przez 10 lat powtarza, że jest bliżej prawdy w sprawie "katastrofy Smoleńskiej".

Autor: 
Zzz
Źródło: 

plportal.pl

video: 
Polub Plportal.pl:

Reklama