POWIEDZIAŁ PRAWDĘ I PIS ZAWIESIŁ PROGRAM W TVP JANA POSPIESZALSKIEGO. ZAKAPOWAŁA JOANNA LICHOCKA

Reklama

wt., 04/20/2021 - 08:21 -- zzz

W poniedziałek wieczorem Telewizja Polska nie pokazała nowego odcinka cyklu „Warto rozmawiać” Jana Pospieszalskiego, o czym ekipa realizująca program została dowiedziała się tuż przed nagraniem. - Poinformowano nas że program jest nagrywany i zostanie wyemitowany później. Kiedy? Nie wiem - stwierdził Pospieszalski.

- Szanowni Państwo, na 5 minut przed emisją dzisiejszego programu otrzymaliśmy informację, że zostanie on nagrany i wyemitowany w innym terminie. O nowej porze emisji powiadomimy niezwłocznie po uzyskaniu informacji w tej kwestii - napisano krótko przed godz. 22 na profilu twitterowym „Warto rozmawiać”.

Jan Pospieszalski stwierdził, że zespół realizujący program przed wejściem do studia dowiedział się, że nowy odcinek nie będzie pokazywany na żywo, tylko zostanie nagrany do późniejszej emisji.

- Kiedy? Nie wiem Nagrany program z udziałem ministra P. Czarnka dot konsekwencji nauczania zdalnego dla dzieci, nauczycieli, rodzin - opisał.

W TVP3 zamiast „Warto rozmawiać” pokazano powtórkę dokumentu Ewy Stankiewicz „Stan zagrożenia” o katastrofie smoleńskiej, premierowo wyemitowanego w TVP1 w niedzielę wieczorem.

Zakapowała Joanna Lichocka

Gest Joanny Lichockiej. Newsweek wyjaśnia, czemu Kaczyński ją trzyma w PiS  | naTemat.pl

Lichocka napisała do szefów TVP i KRRiT ws. „Warto rozmawiać” o epidemii We wtorek w zeszłym tygodniu posłanka PiS i członkini Rady Mediów Narodowych Joanna Lichocka skrytykowała poprzedni odcinek „Warto rozmawiać”, w którym dyskutowano o konsekwencjach epidemii dla gospodarki i systemu służby zdrowia.

- Jan Pospieszalski jest zapewne przeciw lockdownowi, bo nie może zarabiać koncertami ale w mediach publicznych podważać w środku pandemii potrzebę noszenia masek, występować przeciw ograniczeniom itp. - no to jest jednak skandal - oceniła Lichocka na Twitterze. - Skandaliczny przekaz programu "Warto rozmawiać" w TVP wymaga moim zdaniem także reakcji Rady Mediów Narodowych. Na najbliższym posiedzeniu złożę projekt stanowiska RMN w tej sprawie - zapowiedziała.
 

Zdjęcie

Zdjęcie

Autor: 
zzz
Źródło: 

wirtualnemedia

video: 
Polub Plportal.pl:

Reklama