BRAUN: ZBRODNICZA SZAJKA - DWORCZYK, SZUMOWSKI, NIEDZIELSKI, MORAWIECKI, KACZYŃSKI. BĘDZIESZ WISIAŁ!

Reklama

sob., 05/08/2021 - 12:39 -- zzz

Grzegorz Braun wypowiedział się dosadnie o zbrodniczym rządzie PIS, który dopuścił się zbrodni na narodzie polskim poprzez zaniechanie leczenia chorób innych niż zakażonych COVID-19. Przypomnijmy słowa ministra Niedzielskiego:

"Planowe zabiegi i świadczenia medyczne powinny zostać wstrzymane". Taki apel do placówek opieki zdrowotnej wystosował w marcu 2021 na polecenie ministra zdrowia Narodowy Fundusz Zdrowia.

Grzegorz Braun oskarżył wprost przedstawicieli partii PIS o zbrodnię, za którą powinni wisieć, gdyby w Polsce obowiązywała kara śmierci.

Na wstępie wyraził głębokie współczucie dla przedsiębiorców, którym rząd z rażącym naruszeniem prawa zakazał prowadzenia działalności gospodarczej, w skutek czego wielu zbankrutowało, wielu popełniło samobójstwa. W ostatnim roku liczba młodych samobójców wśród Polaków wzrosła o 30% i odpowiedzialni za to jest szajka zorganizowanej grupy przestępczej PIS.

"W tym roku walki mniemanej o zdrowie publiczne, rząd, tak jest, wymieniony tutaj z nazwiska Niedzielski, ale przecież to jest szajka — to jest spółka zbrodnicza: Dworczyk, Szumowski - poprzednik Niedzielskiego, Morawiecki i patronujący temu wszystkiemu superpremier Kaczyński. To oni odpowiadają za tragedię narodową. Powtarzam: 30% wzrost liczby zamachów samobójczych wśród młodzieży. Przypomnę, że zanim to całe szaleństwo zostało rozkręcone, zanim zaczęliśmy pogrążać się w tej nierzeczywistości wpychani w nią przez własny rząd, już wówczas Polska przodowała w tych tragicznych statystykach i to nie tylko w jednej, ale we wszystkich grupach wiekowych. I w związku z tym przyłączam się do takiego wezwania - otworzyć przestrzeń służącą podnoszenia kondycji, obiekty sportowe, tereny rekreacyjne, dzieci do szkół, lekarze - tak jest do leczenia, a nie przez zamknięte drzwi i nie przez telefon a ci, którzy w taki sposób wpłynęli, w tak rekordowo krótkim tempie na tak katastrofalny spadek kondycji fizycznej Polaków - przed sądy, przed trybunały!

Gdyby to było normalne państwo prawa, gdy kara główna figurowała w kodeksie karnym, no to po prostu powiedziałbym: Niedzielski będziesz wisiał i to stałoby się faktem, dyby to było normalne państwo, ale przyjdzie nam je jeszcze odzyskać. Żeby je odzyskać, musimy na początek ratować, to co się da i w sferze przedsiębiorczości i w sferze zdrowotności. Do tego wzywa Konfederacja i wzywa, czas wrócić na to uwagę, jako jedna jedyna formacja w tym Sejmie z podniesionym czołem, ponieważ myśmy nigdy nie głosowali za tą systemową tresurą, zniewoleniem, ubezwłasnowolnieniem, za ruina polskiej przedsiębiorczości, ruina stosunków społecznych, we wszystkich wymiarach. Jedna jedyna Konfederacja od roku w tej sprawie miała jasne zdanie - zawsze po stronie wolności, zawsze po stronie prawa, prawa — uwaga tego, które nie jest stanowione mocą pogróżek na kolejnych konferencjach prasowych ze strony zmieniających się ministrów, czy inspektorów sanitarnych, czy szalonych naukowców, profesorów w rodzaju Horbana Simona, których oni zatrudniają, a nie właściwie nie wiadomo dokładnie, kto ich opłaca i zatrudnia. Więc jedna jedyna Konfederacja po roku tego szaleństwa mówi po raz kolejny: dość tego szaleństwa, wracajmy do normalności".

 

Cocid -19 w Polsce

Przypomnijmy:

Dane z Ministerstwa Zdrowia ujawniają, że na Covid-19 w 2020 roku zmarło 5349 osób, a z powodu zaniechania leczenia innych chorób zmarło zmarło kilkadziesiąt tysięcy.

Z danych statystycznych wynika, że więcej Polaków zginęło z własnej ręki niż wskutek zakażenia na Covid-19. Z danych Eurostatu i Policji wynika, że w liczbie samobójstw na 100 000 mieszkańców Polska znalazła się powyżej średniej dla Unii Europejskiej. Każdego roku w Polsce odbiera sobie życie około 5 tys osób, a w wyniku wypadków drogowych ginie rocznie prawie 3 tys. osób.

Przypomnijmy wcześniejszą wypowiedź Grzegorza Brauna:

Polacy masowo umierają
– Władza szuka żyrantów, władza szuka jeleni, którzy wystąpią w charakterze współodpowiedzialnych za cały ten projekt, z którego moglibyśmy się śmiać, bo to jest oczywiście wszystko kłamstwo i manipulacja, ale śmiech zamiera na ustach dlatego, że jest to również przestępstwo na masową skalę – mówił Grzegorz Braun.

– To jest zbrodnia, działanie na szkodę Polaków, dybanie na ich zdrowie, życie i – uwaga – mienie, majętność. Polska jest zagrożona, Polacy giną – kontynuował poseł Konfederacji.

– To wcale nie jest przesadne stwierdzenie, nie na skutek jakiejś pandemii w takim stopniu, w jakim na skutek tego, co rząd robi, pod pretekstem walki z pandemią. I to są twarde fakty – dodawał.

„Zabił Morawiecki, Niedzielski, Szumowski”
– W ubiegłym roku ludzie niezdiagnozowani na wiosnę, nie leczeni latem, zaczęli umierać jesienią i zimą. I to nie z powodu jakiegoś wrażego wirusa, tylko, i to jest liczba twarda, 60 tysięcy zgonów extra, dodatkowo, ponad przeciętną, ponad średnią statystyczną, którą można ustalić w badaniach lat poprzednich – wskazywał polityk.

– 60 tysięcy ludzi, których zabił nie wirus SARS-COV-2, tylko zabił Morawiecki, zabił Niedzielski, zabił Szumowski – wyliczał Braun, jednak w tym momencie wszedł mu w słowo redaktor, który zapytał, czy po takich słowach poseł nie boi się o to, że będzie miał proces.

Przypomnijmy: Art. 43. Brak przedawnienia zbrodni wojennych i przeciw ludzkości
Zbrodnie wojenne i zbrodnie przeciwko ludzkości nie podlegają przedawnieniu i miejmy nadzieje, że zbrodniarze zostaną sprawiedliwie osądzeni.

 

Autor: 
zzz
Źródło: 

plportal.pl

video: 
Polub Plportal.pl:

Reklama