Niedzielski odpowiedzialny za 150 tys. zgonów żali się, że musi chodzić z ochroną na spacery

Reklama

wt., 10/05/2021 - 21:09 -- zzz

Niedzielski bezpośrednio odpowiedzialny za 150 tys. nadmiarowych zgonów, o wzrost samobójstw wśród nastolatków, nielegalnych rozporządzeń żali się, że musi chodzić z ochroną na spacery.

​​

Niedzielski u Mazurka: upadek dziennikarstwa, żadne ważne pytania nie padają.

Kilka miesięcy temu Minister Zdrowia Adam Niedzielski dokonał makabrycznej selekcji, skazując na śmierć w męczarniach dziesiątki tysięcy Polaków.

Przypomnijmy słowa z marca 2021 roku Adama Niedzielskiego:

"Planowe zabiegi i świadczenia medyczne powinny zostać wstrzymane". Taki apel do placówek opieki zdrowotnej wystosował na polecenie ministra zdrowia Narodowy Fundusz Zdrowia.

Wskutek tej zbrodniczej decyzji zaniechano leczenia chorób innych niż zakażonych na Covid-19. W rezultacie zmarło ponad 100 tysięcy Polaków na rzekome choroby współistniejące.

Przypomnijmy:

Dane z Ministerstwa Zdrowia ujawniają, że na Covid-19 w 2020 roku zmarło 5349 osób, a z powodu zaniechania leczenia innych chorób zmarło kilkadziesiąt tysięcy.

Z danych statystycznych wynika, że więcej Polaków zginęło z własnej ręki niż wskutek zakażenia na Covid-19. Z danych Eurostatu i Policji wynika, że w liczbie samobójstw na 100 000 mieszkańców Polska znalazła się powyżej średniej dla Unii Europejskiej. Każdego roku w Polsce odbiera sobie życie około 5 tys. osób, a w wyniku wypadków drogowych ginie rocznie prawie 3 tys. osób.
 

Przypomnijmy: Art. 43. Brak przedawnienia zbrodni wojennych i przeciw ludzkości
Zbrodnie wojenne i zbrodnie przeciwko ludzkości nie podlegają przedawnieniu i miejmy nadzieje, że zbrodniarze zostaną sprawiedliwie osądzeni.

Autor: 
zzz
Źródło: 

plportal.pl

video: 
Polub Plportal.pl:

Reklama