PIS DZIAŁA JAK ZORGANIZOWANA GRUPA PRZESTĘPCZA O CHARAKTERZE ZBROJNYM

Reklama

ndz., 10/17/2021 - 20:18 -- zzz

Chyba już nikt nie ma wątpliwości, że władza Kaczyńskiego stworzyła państwo, gdzie regułami i zasadami rządzą mafijne układy. Stworzyli już takie układy nie tylko biznesowe, ale co najgorsze w tym wszystkim chcą doprowadzić do całkowitej kontroli przepływu informacji czyli tak naprawdę wprowadzić cenzurę. Chwilowo nie udało się zniszczyć całkowicie wolnych mediów, jednak zaczynają pomału krok po kroku z udziałem służb wprowadzać pozaprawne działania jak jest to w przypadku Gazety Wyborczej. Za chwile milionowe zero ograniczy swobodę wypowiedzi w internecie, by przepływ informacji o działaniach władzy całkowicie ograniczyć, wyciszyć lub jak to do tej było zakłamać czyli ciemnotę wprowadzić w narrację, że nic się tak naprawdę nie zadziałało. Mafia musi mieć komfort ciszy bo to nie służy w ich interesach.

 

Od 2015 roku Kaczyński i jego funkcjonariusze wprowadzali układy, które miały pozwolić im na szybki i poza prawny zarobek. Punktem zwrotnym były dwie wieże Kaczyńskiego, które pokazały, że chęć zrobienia czegoś, omijając prawo i oszukując innych nie płacąc faktury można zbudować sobie coś na czym można będzie zarabiać miliony w skali roku. Kaczyński myślał, że jak coś mu się zamarzy to musi być zrealizowane. Chciał stworzyć sobie i bratu pomnik, który po wsze czasy będzie symbolem ich potęgi i upamiętni ich w polityce, w życiu Polski. Kaczyński wiedział, że każdy pomnik można zburzyć gdy odpowiednia władza uzna, że wielcy bohaterowie nie zasługują na taką pamieć. Lech Kaczyński i tak dostał po śmierci dość dużo, wylądował na Wawelu razem z żoną i sercem matki, co było i jest skandalem i historycznym chamstwem. No, ale nie takie pomniki się już w historii ekshumowało. Dlatego w sposób jak przystało na mafię, Kaczyński obmyślił plan na budowę wieżowców. Chciał to załatwić jak zwykle po swojemu, czyli poza prawem. Czyli gdy władze stolicy nie chciały pozwolić na ową budowę, kombinował wprowadzić komisarza. Jednak poszło coś nie tak, czyli ze swoje chytrości i chciwości oszukał ludzi nie chcą zapłacić za wykonaną pracę. To właśnie Kaczyński od tego momentu pokazał w jakim kierunku ma podążać jego władza.

Jesli Kaczyński pokazał kierunek i cel, to inni dostali zielone światło na zawłaszczanie poprzez sprawowaną władzę sfer publicznych. Słynna afera w KNF, gdzie było zastraszanie, oczekiwanie łapówki i odpowiedniego stanowiska dla swojego człowieka, gdzie maił praktycznie nie tylko patrzeć na ręce, ale z drugiego siedzenia sterować prywatnym bankiem. W sposób ordynarny chcieli mieć kontrolę nad prywatnym bankiem, który miał służyć do dalszych nie czystych interesów. Taka sama sytuacja zaistniała w Polsacie, gdzie poprzez szantaż właściciel został zmuszony do wpuszczenia w swój telewizyjny układ funkcjonariuszy Kaczyńskiego. Odbiło się to na jakości przekazywanych informacji, gdzie praktycznie na to co się dzieję w Polsce, Polsat informuję zachowawczo, czyli obchodzi tematy niewygodne. Taka miękka rzetelność nie szkodząca obu stronom. 

Dzisiaj wychodzą nowe fakty jak to władza poprzez swoje macki wprowadziła i wprowadza układy na wzór działania mafii. To co pokazała telewizja TVN o przerzucaniu papierosów w nielegalny sposób przez osobę z bliskiego otoczenia ministra od służb niejakiego Kamińskiego. Bardzo bliski współpracownik wykorzystał swoje układy, żeby na olbrzymią skalę zarabiać miliony w nielegalny sposób. Głośno się już mówi, że być może w taki sam sposób przerzucane były też inne używki. Pod kontrolą i opieką władzy mafia zarabia setki milionów złotych. Handel kwitną na niewyobrażalną skalę. Kamiński wiedział o mafijnych interesach swojego bliskiego współpracownika i to od bardzo dawno. Nic nie zrobił, żeby ten mafijny interes przerwać, nie mówiąc już o odpowiednim śledztwie. Widać tak było i jest cały czas na rękę obu stronom. 

 

Kaczyński zaaprobował, wręcz zachęca do stworzenia ciemnych struktur działających poza prawem. Widać z każdym dniem, że władza odrębne państwo, wyłącznie dla siebie i dla swoich ciemnych interesów. Zero milionowe, sasinada, handlarz bronią, wyłudzanie łapówek, omijanie prawa i działania wbrew prawu, zastraszanie, likwidacja poprzez zaszczucie, haki, moralność na poziomie dna, wprowadzanie terroru dla podporządkowania i posłuszeństwa. Nepotyzm w skali patologicznej, ukrywanie interesów i majątków. No i co najbardziej w tej mafii ważne, ukrywanie wręcz zatajanie prawdziwych skutków i błędów jakie popełnia władza z naczelnym szefem z Nowogrodzkiej. W tym całym układzie mafijnym są rzeczy, które za chwilę wymkną się z pod kontroli. Kurski już raz pokazał, że zasianie nienawiści do innych w głowach ciemnoty, skutkowało egzekucją na wrogu politycznym. Mało tego została zaakceptowane wieszanie, na razie zdjęć na szubienicach. To i jeszcze innych mniejszych lub większych spraw pokazuję jaka jest naprawdę mafia Kaczyńskiego. Przez 6 lat stworzyli na tyle mocne struktury, które dzisiaj jak pokazał reportaż z przemytem papierosów, że każdy interes jest dobry póki jest opłacalny dla mafii. 

Autor: 
zzz
Źródło: 

salon24

Polub Plportal.pl:

Reklama