Odklejony Kaczyński. Euro po 3 złote. "Anioł stróż z białych róż niech mu bukiet splata"

Reklama

ndz., 07/03/2022 - 13:03 -- zzz

Brednie wypowiadane na spotkaniu z sympatykami PIS świadczą o znacznym upośledzeniu umysłowym Jarosława Kaczyńskiego, a jego najbliższe otoczenie przypomina dom wariatów. 

- Niech żyje nam długie lata, a anioł stróż z białych róż niech mu bukiet splata - takie wyśpiewane życzenia usłyszał podczas wizyty na Podlasiu prezes PiS. 

 

Film

Kpiny z Kaczyńskiego po wizycie na Podlasiu

Euro w Niemczech po 3 złote

 

- Nawet jeśli przyjąć tę - niemającą nic wspólnego z rzeczywistą wartością - ten sposób przeliczania euro na złotówki. Przecież w Niemczech euro nie jest warte więcej niż trzy złote, nawet jest mniej warte, a nie 4,50 czy prawie pięć – stwierdził prezes PiS.

 

Jarosław Kaczyński o osobach LGBT

 

- Oczywiście ktoś się może z nami nie zgadzać, ma lewicowe poglądy. Uważa, że każdy z nas może w pewnym momencie powiedzieć, że teraz, do tej pory, do godziny - jest w tej chwili koło wpół do szóstej - byłem mężczyzną, a teraz jestem kobietą - powiedział Kaczyński i krótko się zaśmiał. - Bo przecież lewica uważa, że tak powinno być. I należy tego przestrzegać. Mój szef w pracy, dajmy na to, czy nawet moja koleżanka, czy mój kolega powinni się do mnie zwracać już tym razem w formie żeńskiej - mówił w sobotę we Włocławku. - No, można mieć takie poglądy, dziwne co prawda. Ja bym to badał, ale... - dodał lider PiS i ponownie się zaśmiał.

Jarosław w Kaczyński poświęcił gospodarkę dla swoich urojonych wizji. Inflacja powyżej 15%, dodruk pustych pieniędzy, centralizacja władzy, monopolizacja gospodarki, łamanie Konstytucji, cenzura, zamach na trójpodział władzy, nepotyzm, korupcja i defraudacje na setki milarów złotych. To pokłosie bandytyzmu politycznego w tworzeniu państwa kościelno-policyjnego z ośrotkiem władzy w toruńskiej sekcie Rydzyka.

 

Autor: 
zzz
Źródło: 

plportal.pl

video: 
Polub Plportal.pl:

Reklama