Łapówki w postaci trzynastek zostaną wręczone terminowo

Reklama

śr., 03/25/2020 - 20:47 -- zzz

Kiedy cała Polska nie pracuje z powodu koronawirusa, PIS nie zaprzestał propagandy, a właściwie wręczania kolejnych łapówek bezpośrednio do rąk emerytów. Straty przedsiębiorców idą w setki miliardów złotych, a inflacja w lutym była powyżej 4% i aż strach pomyśleć, jaka będzie w kolejnych miesiącach, bo rząd pod osłoną nocy dodrukowuje puste pieniądze. 

Jarosław Kaczyński gotowy jest poświęcić gospodarkę Polski, aby zrealizować gruszki na wierzbie i wypłacać z kieszeni pracujących Polaków kolejne trzynastki, czternastki, a to wszytko tylko po to, by utrzymać się przy władzy. 

W kwietniu ruszą wypłaty tzw. trzynastek, czyli dodatkowych rocznych świadczeń pieniężnych dla emerytów i rencistów. Trafią one do uprawnionych razem z kwietniową emeryturą lub rentą. ZUS i Poczta Polska zapewniają, że wszystkie świadczenia dotrą na czas. Renty i emerytury będą wypłacane terminowo. Dotyczy to także dodatkowego świadczenia, czyli tzw. trzynastek - czyli łapówek dla emerytów. 

Najbliższym celem PIS-u jest wygranie wyborów prezydenckich, które mają odbyć się w maju. Jarosław Kaczyński i jego partia PIS już zapowiedzieli, że wybory mimo szalejącego koronawirusa się odbędą. 

Skupiska ludzkie to śmiertelne zagrożenie, ale zdrowie Polaków się nie liczy. Według Kaczyńskiego i jego partii liczy się tylko władza, której raz zdobytej już nigdy nie oddadzą. 

Śmiertelne zagrożenie dla ludzi potwierdziły wybory we Francji

Przypomnijmy:

Członkowie kilku komisji wyborczych we Francji poinformowali, że przeprowadzone testy na obecność koronawirusa dały wynik pozytywny. Mimo głosów sprzeciwu, w ubiegłą niedzielę w kraju przeprowadzono pierwszą turę wyborów lokalnych.

Autor: 
zzz
Źródło: 

plportal.pl

Polub Plportal.pl:

Reklama