KORWIN: "DUDA TO ZERO POLITYCZNE"

Reklama

ndz., 07/05/2020 - 18:55 -- zzz

Kogo poprą wyborcy Janusza Korwin-Mikkego w drugiej turze? Sam kandydat nie będzie namawiał swego elektoratu. Uważa też, że wymiana Komorowskiego na Dudę nie doprowadzi do zmiany ustroju. Dodaje też, że Andrzej Duda to "zero polityczne"

 

Janusz Korwin-Mikke zgadza się z Paweł Kukizem i mówi, że nie przekaże swojego poparcia innemu kandydatowi. Polityk był dzisiaj gościem radiowej Jedynki, gdzie przekonywał, że nie będzie sugerował swoim wyborcom, na kogo mają głosować w drugiej turze wyborów. Moi wyborcy mają własny rozum i nie jestem od tego, żeby im mówić, co mają robić - podkreślał na antenie.
 

Janusz Korwin-Mikke zgadza się z Pawłem Kukizem w kwestii tego, że potrzebna jest zmiana. Chodzi mu o zmianę ustroju. Polityk twierdzi, że jeśli prezydentem zostanie Andrzej Duda, to nic się nie zmieni. Przypominam, że PiS rządziło całkowicie - mieli prezydenta, premiera, większość w sejmie, większość w senacie i w Trybunale Konstytucyjnym - i mając to wszystko PiS nie zrobiło nic - mówi Janusz Korwin-Mikke. I mówi o Andrzeju Dudzie, że jest zerem politycznymJanusz Korwin-Mikke z poparciem - według sondaży - 3,5 proc. zajął czwarte miejsce w wyborach prezydenckich

Autor: 
ZZZ
Źródło: 

wiadomosci.dziennik.pl

video: 
Polub Plportal.pl:

Reklama