DZIŚ HITLER BYŁBY ANTYFASZYSTĄ POD SZTANDAREM LGBT

Reklama

ndz., 08/09/2020 - 11:15 -- zzz

Gdyby Hitler żył, dziś byłby antyfaszystą i wesoło machałby z balkonu flagą LGBT do rozentuzjazmowanego tłumu.

Prorocze słowa Churchilla

Winston Churchill zwykł mawiać, że faszyści w przyszłości będą sami nazywali siebie antyfaszystami i, niestety, te słowa okazały się prorocze.

Kiedyś swastyka - dzisiaj tęcza

Nazizm to skrajna lewica, która ponad 80 lat temu przywdziana w czarne koszule rozpętała II Wojnę Światową.

USA na skraju wojny domowej

W następstwie trwających od ponad miesiąca w Stanach Zjednoczonych protestów i zamieszek, część obywateli bierze sprawy w swoje ręce i z bronią w ręku pilnuje swoich domów i biznesów. Broń palna schodzi jak ciepłe bułeczki, a w sklepach zaczyna powoli brakować towaru.

„Zaczęliśmy w tym tygodniu od zamówienia sporej ilości towaru. Już nam się kończy. Dosłownie znika” - powiedział w rozmowie z FOX News5 Andy Chernoff, właściciel sklepu z bronią na Long Island w Nowym Jorku. „Nigdy nie myślałem, że to powiem” – dodaje.

Wiele osób, biorąc sprawy w swoje ręce postanawia bronić swoich rodzin i biznesów. Uzbrojone, zmobilizowane grupy samoobrony mieszkańców patrolujących własne osiedla to ostatnio dość częsty widok na ulicach amerykańskich miast.

LGBT nad Wisłą

Lewackie organizacje i grupy wpływów w Stanach Zjednoczonych. Tak jak tam, nad Wisłą też ma zapanować chaos i anarchia.

W USA to oczywiście jeden ze sposobów, który ma doprowadzić do zablokowania reelekcji Donalda Trumpa i powrotu do władzy powiązanych z liberalno-lewicowymi elitami polityków. U nas na to jest za późno, bo ulubieńcy tych salonów wszystkie wybory przegrali z kretesem. Ale najwyraźniej ktoś ma nadzieję, że tym, co w końcu zniechęci Polaków do PiS będą – tak jak w USA – ciągły niepokój, niepewność czy wręcz stan zagrożenia.

Na szczęście Polacy nie mają jeszcze aż tak wypranych mózgów, jak obywatele wielu krajów Europy Zachodniej i – mimo całkowitego zlekceważenia przez PiS – sytuacji na rynku mediów – potrafią jeszcze odczytywać prowokacje.

Ku przestrodze

Adolf Hitler powraca pod tęczową flagą naprawić swoje błędy jako antyrasista!

Zaczyna od wprowadzenia multikulti w Izraelu. Hitler zakłada antyrasistowską organizację i sprowadza imigrantów. Jego organizacja "Rainbow dating" zachęca izraelskie dziewczyny do związków z imigrantami. Swoich przeciwników nazywa brunatnymi koszulami.

Autor: 
zzz
Źródło: 

plportal.pl

video: 
Polub Plportal.pl:

Reklama