Reklama

"Delegacja sędziego Jakuba Iwańca do Ministerstwa Sprawiedliwości została skrócona w trybie natychmiastowym" - powiedział w rozmowie #RZECZoPOLITYCE na portalu rp.pl rzecznik rządu Piotr Müller.
Zagraniczne portale i gazety cytują publikację Onetu w związku ze sprawą Łukasza Piebiaka. W reakcji na nasz materiał wiceminister sprawiedliwości wczoraj po południu złożył rezygnację z funkcji.
Jak podkreślił pełnomocnik kobiety w rozmowie z TVN 24, wszelkiego rodzaju instrukcje miały wychodzić z ministerstwa, a działania Emilii akceptował wiceminister Piebiak.
W nocy z 24 na 25 kwietnia 2018 roku przegłosowana została w Izbie Reprezentantów USA ustawa 447 znana również jako ustawa „JUST”. Dokument ten przyznaje Departamentowi Stanu USA prawo do wspomagania organizacji międzynarodowych zrzeszających ofiary
Jako Polak zatroskany o przyszłość naszego narodu, zwracam się do Pana Premiera z apelem o podjęcie działań mających na celu wypowiedzenie szkodliwej konwencji stambulskiej.
USA i Izrael na konferencji w Warszawie pokazali swoje prawdziwe oblicze. Już nikt t nie ma wątpliwości, że te dwa kraje to najwięksi wrogowie Polski.
Kolejny wątek w seksaferze z udziałem posła Stefana Niesiołowskiego. Jak wynika ze stenogramów podsłuchanych rozmów, nieposkromiony apetyt polityka miał być dla biznesmenów olbrzymim wyzwaniem. - Jedna z dziewczyn ma pogrzeb, druga jest zakochana. To
Uwaga! Po interpelacji w sprawie prowokacji urzędniczek skarbowych wobec mechanika w Bartoszycach zacząłem otrzymywać wiele listów, w tym jeden szczególnie bulwersujący, opisujący jak te prowokacje są organizowane. Stąd kolejna interpretacja do minis
Ryszard Petru, który kilka dni temu pomylił nazwę własnej partii, znów zaliczył wpadkę. Tym razem przydarzyła mu się w mało zabawnych okolicznościach.
Wbrew propagandzie mającej przenieść odpowiedzialność za zniszczenia z Ukraińców na Rosjan, aktów wandalizmu w Bykowni, Hucie Pieniackiej i w Kijowie nie dokonali "ruscy agenci" tylko "ukraińscy nacjonaliści" czyli neobanderowcy. informację taką poda

Strony

Reklama