Reklama

Na stronie https://stop447.info/ drukujesz formularz, podpisujesz czytelnie siebie, prosisz o podpis rodzinę i wysyłasz. Nie siedź bezczynnie, zajmie to tylko chwilkę .
Edward Snowden - były pracownik amerykańskiej Agencji Bezpieczeństwa Narodowego przyznał, że byłby zachwycony, gdyby otrzymał azyl we Francji.: W nawiązaniu do wypowiedzi francuskiej minister sprawiedliwości, która powiedziała, że gdyby zależało...
Mimo, że Turcja okazała się godnym zaufania partnerem, Unia Europejska wydaje się nie mieć wizji na dalszą współpracę. Umowa o readmisji między obiema stronami jest tego najbardziej aktualnym przykładem.
W połowie września prezydent Miloš Zeman odwiedzi Serbię. Następnie na początku października w gminie Lány przywita prezydentów z Grupy Wyszehradzkiej (V4), do której powinni dołączyć inni prezydenci z Bałkanów.
"Delegacja sędziego Jakuba Iwańca do Ministerstwa Sprawiedliwości została skrócona w trybie natychmiastowym" - powiedział w rozmowie #RZECZoPOLITYCE na portalu rp.pl rzecznik rządu Piotr Müller.
Zagraniczne portale i gazety cytują publikację Onetu w związku ze sprawą Łukasza Piebiaka. W reakcji na nasz materiał wiceminister sprawiedliwości wczoraj po południu złożył rezygnację z funkcji.
Jak podkreślił pełnomocnik kobiety w rozmowie z TVN 24, wszelkiego rodzaju instrukcje miały wychodzić z ministerstwa, a działania Emilii akceptował wiceminister Piebiak.
W nocy z 24 na 25 kwietnia 2018 roku przegłosowana została w Izbie Reprezentantów USA ustawa 447 znana również jako ustawa „JUST”. Dokument ten przyznaje Departamentowi Stanu USA prawo do wspomagania organizacji międzynarodowych zrzeszających ofiary
Jako Polak zatroskany o przyszłość naszego narodu, zwracam się do Pana Premiera z apelem o podjęcie działań mających na celu wypowiedzenie szkodliwej konwencji stambulskiej.
USA i Izrael na konferencji w Warszawie pokazali swoje prawdziwe oblicze. Już nikt t nie ma wątpliwości, że te dwa kraje to najwięksi wrogowie Polski.

Strony

Reklama